آقایی: امسال بد نتیجه گرفتیم/ تراکتورسازی مشکل مدیریتی داشت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آقایی: امسال بد نتیجه گرفتیم/ تراکتورسازی مشکل مدیریتی داشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آقایی: امسال بد نتیجه گرفتیم/ تراکتورسازی مشکل مدیریتی داشت
,بازیکن تیم فوتبال سپاهان,تراکتورسازی تبریز,سپاهان,[categoriy]

آکاایران: آقایی: امسال بد نتیجه گرفتیم/ تراکتورسازی مشکل مدیریتی داشت

آکاایران: بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: از ابتدای فصل تا الان نتایج بدی به دست آورده بودیم و شرمنده هواداران شدیم.

به گزارش آکاایران: سعید آقایی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر، اظهار کرد: این برد را به هوادارن سپاهان تبریک می گویم و واقعاً دوست داشتیم در این برد کنارمان باشند.

وی افزود: در مدت اخیر هواداران خیلی ما را شرمنده کردند و امسال بد نتیجه گرفتیم. امیدوارم از این به بعد بتوانیم جواب محبت های آن ها را بدهیم.

آقایی ادامه داد: خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم سه بار دروازه حریف را باز کنیم و سه امتیاز بازی را به دست آوریم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: نقطه مثبت بازی باز شدن پای ساسان به گل زنی بود و امیدوارم همین روال ادامه پیدا کند و از این پس بتوانیم نتایجی که در شأن سپاهان است بگیریم.

وی اضافه کرد: تراکتورسازی همیشه یکی از بزرگترین تیم های فوتبال ایران بوده است ولی از قبل برخی مشکلات مدیریتی داشت و برخی بدهی ها باقی مانده و خودم هم از این باشگاه طلب دارم اما به غیر از یکبار که در مصاحبه ام پولم را از این باشگاه طلب کردم، جزء دو، سه نفری بودم که از باشگاه تراکتورسازی برای وصول طلبم شکایت نکرده ام.

آقایی خاطرنشان کرد: مشکلات تراکتورسازی از مدیریت فعلی نیست و امیدوارم بتوانند مشکلات خود را حل کنند و مثل همیشه تراکتورسازی را بالای جدول ببینیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اشاره کرد: هفته آینده بازی سختی در آبادان داریم. بازی مقابل تراکتورسازی تبریز را بردیم و تمام شد و باید از امروز به فکر بازی مقابل نفت آبادان باشیم تا بتوانیم این روند را ادامه دهیم. اگر در چند بازی پشت سر هم برنده شویم می توانیم به بالای جدول برسیم.  

.

منبع :

آقایی: امسال بد نتیجه گرفتیم/ تراکتورسازی مشکل مدیریتی داشت گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات