اصفهان نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش هتل سازی است/انجام مطالعات کارشناسی هتل هما -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اصفهان نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش هتل سازی است/انجام مطالعات کارشناسی هتل هما ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اصفهان نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش هتل سازی است/انجام مطالعات کارشناسی هتل هما
,حیدرعلی عابدی,سرمایه گذاری,شاهدژ صفه,[categoriy]

آکاایران: اصفهان نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش هتل سازی است/انجام مطالعات کارشناسی هتل هما

آکاایران: نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون توقف پروژه هتل هما اصفهان، گفت: اصفهان به عنوان یک شهر توریستی، نیازمند ساخت هتل است بنابراین باید جمیع جهات از جمله جذب سرمایه گذار در نظر گرفته است.

به گزارش آکاایران: علی عابدی در گفتگو با خبرنگار ایمنا پیرامون ساخت هتل هما در اصفهان گفت: موضوع حفظ محیط زیست یکی از مباحثی است که نباید نادیده گرفته شود و پیرامون ساخت هتل هما باید ساختار کوه کاملا حفظ شود.

به اعتقاد برخی فعالان محیط زیست، متاسفانه ساخت وسازهایی که با بهانه توسعه در کوه صفه صورت گرفته، زمینه محو بسیاری از شواهد ارزشمند تاریخی را فراهم آورده، جابجایی دکل های ارتباطی و برچیده شدن تاسیسات و پایه های تله کابین، دنبال شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با مخالفت نسبت به اجرای فاز دوم پروژه تله کابین در کوه صفه، افزود: باید شاهدژ صفه حفظ شود اما طرح ساخت هتل هما، قرار است در داخل زمین اجرایی شود و تنها ۲ طبقه آن بیرون از سطح زمین خواهد بود.

به گفته عابدی، هم اکنون مطالعات و کارشناسی های لازم پیرامون طرح ساخت هتل هما انجام و موافقت های لازم اخذ شده است.

وی تاکید کرد: اصفهان یک شهر توریستی است و نیازمند ساخت هتل است بنابراین باید جمیع جهات در نظر گرفته است.

این نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون ادعای برخی از دوستاران و سمن های محیط زیست نسبت به تغییر نقشه و طرح هتل هما در منطقه صفه، گفت: در وهله ای از زمان تعداد طبقات هتل افزایش یافت چرا که سرمایه گذار این طرح از نظر اقتصادی به دنبال منافع بیشتری بود که خوشبختانه با خواسته افزایش مساحت هتل هما، مخالفت شد از طرفی مدیرکل راه و شهرسازی مخالف این خواسته بود.

به گزارش ایمنا؛ مصوبه تأسیس هتل همای اصفهان و مشهد با هم تصویب شد؛ اما هتل همای مشهد در سال ۷۶ به بهره برداری رسید؛ این در حالیست که این پروژه در اصفهان هنوز بر سر زمین خود دچار مشکلات عدیده ای است و به دلایل مدیریتی، همچنان راکد مانده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان به نقل از "دکتر ابراهیم بای سلامی" عضو شورای عالی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، عنوان کرد که اگر مشکلات زمین این هتل در اصفهان به نتیجه نرسید، اعتبار آن را که حدود ۸۰ میلیارد تومان است به همدان منتقل خواهد شد و تا سال آینده هتل را به جایی خواهیم رساند.

.

منبع :

اصفهان نیازمند جذب سرمایه گذار در بخش هتل سازی است/انجام مطالعات کارشناسی هتل هما گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایمنا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات