آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند
آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند
,حوادث کارگران مقنی,[categoriy]

آکاایران: آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند

آتش نشانان در یک عملیاتی که سه ساعت به طول انجامید یک کارگر مقنی که در چاه گرفتار شده بود را از عمق چاه نجات دادند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایلنا، به‌دنبال اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی کارگران یک ساختمان نیمه‌کاره مبنی بر گرفتار شدن یک کارگر در عمق چاه، بلافاصله گروه امداد و نجات ۱۲ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، ساعت ۹:۲۸ صبح امروز به خیابان گلبرگ، خیابان کرمان روانه شدند.

مهدی خضری‌پور فرمانده نیروهای عملیاتی اعزامی به محل حادثه در این‌باره گفت: در یک ساختمان پنج طبقه در حال احداث به مساحت تقریبی ۱۴۰ مترمربع کارگران در حال حفر چاه به عمق ۵/۳ متر بودند که ناگهان دیواره چاه ریزش کرده و کارگر ۴۵ ساله تا سینه زیر خاک گرفتار شد.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه کارگاه چاه را در دهانه چاه بر پا کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص وارد چاه شده و مشغول امدادرسانی به کارگر مقنی شدند.

این فرمانده آتش‌نشانی ادامه داد: نیروهای عملیاتی پس از یک عملیات نفس‌گیر، اقدام به خاک‌برداری از اطراف کارگر میانسال کردند و وی را به خارج از چاه انتقال دادند.

خضری‌پور در پایان گفت: با توجه به مصدومیت مرد میانسال، آتش‌نشانان وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

.

منبع :

آتش نشانان کارگر مقنی را از عمق چاه نجات دادند گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات