تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس
تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس
,تراکتورسازی تبریز,لیگ برتر فوتبال,پرسپولیس تهران,[categoriy]

آکاایران: تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس

هافبک پرسپولیس در شرایطی قرار است به این تیم بازگردد که مشکلی مشابه تراکتورسازی فصل گذشته برایشان پیش آمده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس با حکمی از سوی فیفا در دو پنجره نقل و انتقالاتی زمستان و تابستان جاری محروم شده است و حق اضافه کردن بازیکنی به لیست نفرات خود را ندارد.

این اتفاق در حالی رخ داده است که سرخپوشان قصد داشتند احمد نوراللهی، هافبک سابق خودشان را که نیم فصل گذشته برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته بود را به جمع خود اضافه کنند.

نوراللهی زمانی که نامش به فهرست تراکتورسازی اضافه شده بود متوجه شد این باشگاه به دلیل محرومیت قادر به جذب بازیکن جدیدی نیست و به ناچار تا امروز بیرون نشسته است و حالا در آستانه بازگشت به پرسپولیس، این باشگاه هم با مشکل مشابهی مواجه شده است و این نگرانی ایجاد شده که نوراللهی بازهم مجبور به بیرون نشستن شود.

در همین راستا خبر می‌رسد نوراللهی اینبار برخلاف فصل گذشته مشکلی برای اضافه شدن به تیم نوین خود ندارد و چون نامش پیش از این به جمع سرخپوشان اضافه شده است رسما بازیکن پرسپولیس حساب می‌شود.

نوراللهی پیش از این بازیکن پرسپولیس بوده و قرارداد 5 ساله با این تیم داشته است و مجوز بازی کردن او برای این تیم تنها به کارت پایان خدمتش وابسته است که قرار است صادر شود.

نام نوراللهی در فهرست آسیایی پرسپولیس هم وجود دارد و این بازیکن مشکلی برای سرخپوش شدن ندارد.

,تراکتورسازی تبریز,لیگ برتر فوتبال,پرسپولیس تهران,[categoriy]

.

منبع :

تکرار داستان تراکتورسازی در پرسپولیس برای نوراللهی؟ + عکس گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات