پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید
پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید
,صنعت نفت آبادان,فولاد خوزستان,لیگ برتر فوتبال,[categoriy]

آکاایران: پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید

سرمربی فولاد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت می گوید.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایلنا، پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این برد را تقدیم می‌کنم به همه هواداران خونگرم فولادی و مجموعه فولاد خوزستان که برای این تیم زحمت می‌کشند. امیدوارم با این پیروزی دل هواداران را شاد کرده باشیم و خوشحالم که توانستیم به رتبه چهارم جدل صعود کنیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه چرا در نیمه دوم با تأخیر وارد زمین شدند، اظهار داشت: متأسفانه شرایط امنیتی برای هواداران فولاد مهیا نبود قرار بود ۱۰ درصد از جایگاه ورزشگاه به هواداران ما اختصاص یابد اما آیا این ۱۰ درصد بود. متأسفانه از نظر امنیتی شرایط برای هواداران مناسب نبود و ممکن بود اتفاقات ناخوشایندی بیفتد اما به این دلیل دیر آمدیم تا شرایط طوری شود تا هواداران ما به جایگاه برگردند.

پورموسوی در ادامه اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم با توجه به اینکه زود به گل رسیدیم سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم به هر حال تیم صنعت نفت آبادان حملاتی انجام داد تا به گل برسد. خود به خود به لاک دفاعی رفتیم ولی به شخصه از بازی دفاعی خوشم نمی‌آید ولی مجبور بودیم با توجه به شرایط بازی صنعت نفت به عقب برگردیم ولی در کل از بازی بچه‌ها راضی هستم امیدوارم این روند را در ادامه حفظ کنیم.

 

.

منبع :

پورموسوی: خوشحالم به رتبه چهارم صعود کردیم/ از بازی دفاعی خوشم نمی آید گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات