لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟
لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟
,پارس جنوبی,سایپا,علی دایی,[categoriy]

آکاایران: لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟

سرمربی سایپا در پایان دیدار مقابل پارس جنوبی از داور این بازی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایلنا، علی دایی در پایان دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی که به تساوی یک بر یک انجامید، اظهار داشت: دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند. در نیمه دوم به غیر از 10 دقیقه اول کل بازی دست ما بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم. آمده بودیم ببریم تا جایی هم به هدفمان رسیدیم ولی تا یک حدی تلاش ما جواب می‌دهد. با یک سوت الکی سه امتیاز بازی را از ما گرفتند و ما را تا هفتم، هشتم پایین آوردند. 

دایی ادامه داد: نمی‌دانم چه کسی باید رسیدگی کند. به هیچ عنوان نمی‌خواستم امسال درباره داوری صحبت کنم ولی در بازی با اکسین و پدیده داوری‌ها روند بازی را عوض کرد. امروز هم دستشان درد نکند. از دید من که کنار ایستاده بودم پنالتی نبود. باید مسیر توپ را دنبال کنید وقتی توپ را از محوطه جریمه دور کرده کدام داور با کدام استدلالی این را پنالتی می‌گیرد. آقای زرگر امروز چطور می‌خواهد بخوابد؟ همه کارهای ما را خراب کرد و من به او خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی سایپا افزود: من نمی‌دانم چه چیزی بگویم. مگر می‌شود همه چیز به ضرر ما بشود ولی بقیه تیم‌ها مثل آب خوردن پنالتی بگیرند. عین آب خوردن زحمت یک تیم را به باد دادند. تیم ما جوان است و آنها دارند ما را نابود می‌کنند. بعد آقای زرگر خنده تحویل من می‌دهد. اگر پنالتی نبود باید زرگر داوری را کنار بگذارد.

دایی در پایان گفت: حالا نگاه کنید که زرگر داوری را کنار می‌گذارند یا نه؟ مدام می‌خواهم ساکت باشم و درباره داوری صحبت نکنم ولی سر تیم من را می‌برند. نمی‌دانم چطور به این راحتی حق را ناحق می‌کنند. مدیریت باشگاه هم نسبت به بازی‌های قبلی باید واکنش نشان دهد. ما لال شدیم و چیزی نگفتیم ولی وقتی سر ما را می‌برند به ما فشار می‌آورد.

.

منبع :

لال شدیم اما سرمان را بریدند / آقای زرگر امشب چطور می خواهد بخوابد؟ گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات