استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند
استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند
,عبدالرضا رحمانی فضلی,[categoriy]

آکاایران: استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند

وزیر کشور با بیان اینکه وجود نگاه توسعه ای برای استانداران امری ضروری و مهم است، تاکید کرد: تمامی استانداران باید برنامه های دولت را قبول دارا باشند و پیگیری کنند.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی عصر امروز در بدو ورود به فرودگاه شهر بیرجند با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما برای انتخاب استانداران چیست؟ گفت: بر اساس ارزیابی‌هایی که داریم و تقاضایی که از سوی برخی از استانداران وجود دارد، دست به جابجایی‌هایی زده‌ایم، برخی نیز چهار سال تجربه مدیریت در مقام استانداری دارند که جابجایی آنها برایشان باعث کسب تجارب نوین خواهد شد.

به گزارش آکاایران: وی با تأکید بر اینکه معیارهای ما برای انتخاب استانداران همان معیارهای مدنظر در دولت یازدهم است، اظهار داشت: استانداران باید برنامه‌های دولت را قبول دارا باشند و پیگیری کنند. استانداران باید اهل تعامل و همکاری و پتانسیل ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌ها را دارا باشند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه وجود نگاه توسعه‌ای در میان استانداران بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: امیدواریم با تغییراتی که در استان‌ها صورت می‌گیرد تجارب جدیدی هم به دست آورند تا بتوانند بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند.

.

منبع :

استانداران باید برنامه های دولت را قبول داشته و پیگیری کنند گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات