.

واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم!
واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم!
,فولاد خوزستان,نفت تهران,هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال,[categoriy]

آکاایران: واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم!

محسن بنگر توضیحاتی را درباره غیبت بازیکنان نفت در بازی فردا برابر فولاد خوزستان ارائه کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایلنا، ظهر امروز آتیلا حجازی با حضور در تمرینات نفت تهران از بازیکنان این تیم خداحافظی کرد و گفت که با شرایط فعلی باشگاه و نداشتن پروانه مالکیت مالک باشگاه حاضر نیست همکاری‌اش با این تیم را ادامه بدهد.

در این بین شایعاتی مطرح شد که بازیکنان نفت فردا در زمین مسابقه حاضر نمی‌شوند و قرار است هر کدام قراردادشان را فسخ کنند تا از شرایط موجود در عجیب ترین تیم لیگ هفدهم جدا شوند.

محسن بنگر، کاپیتان نفت، در این باره به خبرنگار ما گفت: غیبت ما در این بازی صحت ندارد. ما در زمین مسابقه حاضر می‌شویم اما حریف هرچند گلی که دوست دارد می‌تواند وارد دروازه ما کند و ما تکان نمی‌خوریم!

حمیدرضا جهانیان که با تغییر مالکیت نفت پس از شرکت بهنام پیشرو کیش این باشگاه را خریداری کرده بود گفته قصد ندارد در این باشگاه فعالیت کند و منتظر رای وزارت نفت است.

.

منبع :

واکنش باورنکردنی کاپیتان نفت به غیبت برابر فولاد: حاضر می شویم اما تکان نمی خوریم! گردآوری توسط بخش خبرگزاری ایلنا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات