جدیدترین مطالب خبرگزاری مجلس شورای اسلامی

روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در گفت وگو با خانه ملت مطرح شد:

روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند

سرویس سیاسی
نماینده مردم قم در مجلس جزئیات انفجاری که اطراف حرم حضرت معصومه(س) رخ داد را تشریح کرد.
پنج شنبه 30 شهریور 1396 ساعت 21:47
روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند
,مجتبی ذوالنوری, انفجار در قم, ,[categoriy]

آکاایران: روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند

روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند نماینده مردم قم در مجلس جزئیات انفجاری که اطراف حرم حضرت معصومه(س) رخ داد را تشریح کرد. http://media.icana.ir//Image/2016/06/201606103190896048_Orig.jpg£مجتبی ذوالنوری£ http://cdn33.akairan.com/files/images/20179/2017921232641356250a.jpg£مجتبی ذوالنوری£ روایت,ذوالنوری,از,جزئیات,انفجار,در,قم/,۱۴,نفر,مصدوم,و,5,نفر,جان,باختندIcana Icana http://www.icana.ir/Fa/IMG/Logo.ico

مجتبی ذوالنوریدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انفجاری که صبح امروز(۳۰ شهریورماه) اطراف حرم حضرت معصومه(س) رخ داد، اظهار داشت: در یک واحد مهمانپذیر نزدیک حرم حضرت معصومه سلام الله علیها ساعت ۱۱:۵۵ دقیقه صبح انفجاری رخ داده که منجر به جان باختن ۵ نفر و آسیب دیدگی ۱۴ نفر شده است.

به گزارش آکاایران: ذوالنوری ادامه داد: پس از وقوع این حادثه من از منطقه بازدید کردم و سپس به عیادت مصدومان رفتم.

وی افزود: پس از بررسی دقیق علت حادثه از زبان شاهدان و مصدومان که در آنجا حضور داشتند، شرح ماجرا را اینگونه بیان شد، در زیرزمین این واحد اقامتی که ۳ اتاق در آنجا بوده، فلکه گاز آشپزخانه یکی از اتاق ها باز بوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات این انفجار گفت: فرد مصدومی که ۹۰ درصد نیز سوختگی دارد گفت، من متوجه شدم که بوی گاز در ساختمان پیچیده است و متوجه شدم که از اتاق شماره ۱۰ بیشترین بوی گاز استشمام می‌شود. وارد اتاق شماره ۱۰ شدم مشاهده کردم که شیر گاز این اتاق باز است، فلکه گاز را بستم ولی هنگام بازگشت، یکدفعه انفجار رخ داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انفجار نسبتاً شدید بوده، به طوری که سقف یک طبقه ریزش کرده است و حتی آسفالت کف خیابان نیز به وسیله موج انفجار، آسیب‌دیده است، گفت: تعدادی در زیر زمین، این مهمانپذیر زیر آوار ماندند و تعدادی نیز در طبقه بالا بودند که با ریزش سقف، مصدوم شدند.

ذوالنوری گفت: تعدادی از مصدومان نیز در زمان انفجار در داخل کوچه بودند که به وسیله پرتاب شیشه‌ها و کنده شدن آسفالت، آسیب دیده‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجموع حال مجروحان خوب بود به جز آن یک نفری که دفتردار و مسئول پذیرش بوده که رفته شیر گاز را ببندد و مصدوم شده است، ادامه داد: برای بقیه مجروحان کارهای عادی درمانی صورت گرفته، بعضی از مصدومان دچار شکستگی و برخی دچار ترک خوردگی استخوان شده‌اند.

ذوالنوری با بیان اینکه در مجموع، مسئولان نهایت رسیدگی برای درمان مصدومان را انجام می‌دهند، اظهار داشت: برخی از مجروحان مرخص شدند و برای برخی دیگر نیز کارهای تشخیصی انجام می‌شود، برخی نیز تعیین تکلیف شده و به بخش‌ها منتقل شده‌اند./

پایان پیام

.

منبع :

روایت ذوالنوری از جزئیات انفجار در قم/ ۱۴ نفر مصدوم و 5 نفر جان باختند گردآوری توسط بخش خبرگزاری مجلس شورای اسلامی سایت آکاایران

پربازدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات