حوزه نیوز :فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حوزه نیوز :فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته
Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/havades-akhbar/includes/content.php on line 481
از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حوزه نیوز :فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد
,حوزه,خبرگزاری حوزه,حوزه نیوز,[categoriy]

آکاایران: حوزه نیوز :فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد

آکاایران: کد خبر: 437238 | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۹ | سرویس: بین الملل 130
,حوزه,خبرگزاری حوزه,حوزه نیوز,[categoriy]
با تلاش اهالی مسجد؛
فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد
حوزه/ فردی که شبانه، در حال چسباندن پوستر های توهین آمیز بر در وروری مسجدی فرانسه بود، توسط تعدادی از اهالی مسجد دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه؛ فردی که شبانه، در حال چسباندن پوستر های توهین آمیز و تصویر صلیب شکسته بر در وروری مسجدی در منطقه Châteauneuf-sur-Cher فرانسه بود، توسط تعدادی از اهالی مسجد دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

بنابر گزارش یک روزنامه محلی، دادستانی منطقه، با ابراز تاسف از این واقعه پیش آمده بیان کرد : این شخص در شب حادثه حالت طبیعی نداشته، به طوری که تقریبا دو گرم الکل در هر لیتر خون وی وجود داشته است.

همچنین دادستان افزود : انگیزه این شخص از این اقدام، احتمالا به دلیل اختلافی که بین فرزند مجرم و فرزند یکی از اهالی مسجد وجود داشته بوده است.

این فرد پس از بازداشت به زندان منتقل شد و پرونده وی جهت رسیدگی به دادگاه کیفری منطقه بورژ ارسال گردید. طبق قوانین احتمالا وی به هفت سال زندان محکوم خواهد شد.

 

.

منبع :

حوزه نیوز :فرد اهانت کننده به مسجدی در فرانسه دستگیر شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری حوزه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات