حوزه نیوز :روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حوزه نیوز :روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حوزه نیوز :روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند
,روحانی اهل سنت لبنان,شیخ صهیب حبلی,معادله مقاومت، ارتش و ملت,[categoriy]

آکاایران: حوزه نیوز :روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند

آکاایران: کد خبر: 422612 | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۲۲:۲۷ | سرویس: بین الملل 126
,روحانی اهل سنت لبنان,شیخ صهیب حبلی,معادله مقاومت، ارتش و ملت,[categoriy]

روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند
حوزه/شیخ صهیب حبلی رئیس جمعیت "الفت" لبنان اشاره کرد: ما امروز برای تحقق پیروزی بر دشمن تکفیری در مرزهای شرقی لبنان جشن می گیریم و تاکید می کنیم: معادله سه گانه مقاومت، ارتش و ملت کشور و کرامت مردم لبنان را حفظ کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ صهیب حبلی رئیس جمعیت "الفت" لبنان اشاره کرد: ما امروز برای دستاورد آزادی سرزمین و تحقق پیروزی بر دشمن صهیونیستی در جنوب لبنان و دشمن تروریستی تکفیری در مرز های شرقی لبنان جشن می گیریم و تاکید می کنیم: معادله سه گانه مقاومت، ارتش و ملت کشور و کرامت مردم لبنان را حفظ کرد و این معادله با خون نیرو های مقاومت و سربازانی که در راه آزادی وطن به شهادت رسیدند، مستحکم شده است.

شیخ حبلی در مراسمی به مناسبت پیروزی ارتش و مقاومت در منطقه "عبرا" به نیرو های ارتش که این روز ها در جنگ آزاد سازی منطقه "جرود را س بعلبک و القاع" از دست تروریست های داعشی مشغول جهاد هستند درود فرستاد و گفت: این جنگ در راستای تکمیل آزاد سازی "جرود عرسال" از سوی مقاومت و خروج گروهک تروریستی جبهه النصره صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان است و هیچ فرقی میان نیرو های مقاومت و سربازان ارتش نیست و هر دو از وطن حمایت می کنند.

این روحانی لبنانی همچنین به روان شهیدانی که در سوریه برای نابودی توطئه های تروریستی تکفیری و جلوگیری از انجام طرح های تروریستی و برپایی امارت های تکفیری و تروریستی در جهت حفظ امنیت رژیم صهیونیستی به شهادت می رسند، درود فرستاد.

.

منبع :

حوزه نیوز :روحانی اهل سنت لبنان: ارتش و مقاومت دو بال عزت لبنان هستند گردآوری توسط بخش خبرگزاری حوزه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات