.

حوزه نیوز :مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حوزه نیوز :مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حوزه نیوز :مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند
,مسلمانان و مسیحیان,حرکت میان ادیانی,میامی,[categoriy]

آکاایران: حوزه نیوز :مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند

آکاایران: کد خبر: 434006 | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۹:۲۰ | سرویس: بین الملل 130
,مسلمانان و مسیحیان,حرکت میان ادیانی,میامی,[categoriy]

مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند
حوزه/ گروهی از اعضای جامعه اسلامی با همکاری مسیحیان شهری در ایالت میامی آمریکا، یک آشپزخانه غذای رایگان برای نیازمندان ایجاد کرده و بیش از پانصد بسته نیازهای ضروری غذایی و بهداشتی و پوشاک به افراد بی خانمان اهدا کردند.

به گزارش آکاایران: به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از springfieldnewssun، جامعه اسلامی با همکاری مسیحیان شهر اسپرینگ‌فیلد در ایالت میامی آمریکا، آشپزخانه غذای رایگان برای نیازمندان ایجاد کردند.

تقریبا یکصد نفر از اعضای انجمن اسلامی میامی با اعضای کمپین مسیحیان شهر در مسجد المدینه دیدار داشتند و بسته‌های متعددی برای اهدا به آشپزخانه غذای رایگان آماده کردند.

اعضای مسجد و کلیسا، شانه‌به‌شانه هم برای ایجاد بسته‌های غذایی کار کردند و از این همدلی و هدف مشترک لذت بردند.

این حرکت میان‌ادیانی برای دومین‌بار در سال2017 اجرایی شد و حدود چهار هزار دلار کالا از جمله پانصد بسته نیازمندی‌های ضروری و بهداشتی، به‌طور میانگین دوازده تا سیزده دلار در هر بسته، مواد غذایی هرکدام شش تا هفت دلار، ششصد جفت جوراب، پنج پتو، پانصد مسواک و خمیر دندان و دیگر لوازم موردنیاز برای کمک به نیازمندان جمع‌آوری شد.

ثمینه احمد، صندوق‌دار مسجد المدینه در این‌باره به خبرنگاران، گفت: هدف ما تلاش برای کمک به جامعه است و افرادی، خانه‌های گرم‌ خود را ترک کرده‌اند تا امروز برای کمک به نیازمندان، اینجا باشند.

وی افزود: بسیاری از مردم نمی‌دانند چطور کمک کنند. اگر جامعه ما نیاز به کمک داشته باشد، ما وظیفه داریم صرف‌نظر از اعتقادات دینی افراد و رنگ پوست، به آنان کمک کنیم.

با سرد شدن هوا، جوراب و پتو به یکی از نیازهای اصلی افراد بی‌خانمان‌ تبدیل می‌شود.

فرد استگنر که مدیریت آشپزخانه را به‌عهده دارد، می‌گوید: دیدن این صحنه، قلب را از شادی پر می‌کند. مردم به‌طور دائم به اینجا می‌آمدند و بسته‌های بهداشتی و مواد غذایی طلب می‌کردند و من مجبور بودم به آنان بگویم که چند روز منتظر بمانند. این در حالی است که بیشتر نیازمندان به پناهگاه‌ها سر نمی‌زنند.

یونس لاسانیا، امام جماعت مسجد المدینه، در این‌باره گفت: ما به مردم با هدف بشردوستی کمک می‌کنیم. اگر شما بر اهل زمین نیکی کنید، در بهشت نیز به شما نیکی می کنند.

.

منبع :

حوزه نیوز :مسلمانان و مسیحیان در میامی، آشپزخانه غذای رایگان ایجاد کردند گردآوری توسط بخش خبرگزاری حوزه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات