.
آکاایران: مسمومیت در استخر زنانه مشهد ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد

مسمومیت در استخر زنانه مشهد ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد

آکاایران: مسمومیت در استخر زنانه مشهد ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد

مشهد- رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مسمومیت در یکی از استخرهای زنانه مشهد ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح چهارشنبه تعدادی از بانوان مشهدی دریکی از استخرهای این شهر  واقع در بولوار خیام دچار مسمومیت شدند که پس از اعلام موضوع به مرکز فوریت های پزشکی عوامل اورژانس در محل حاضر شدند.

به گزارش آکاایران: در همین رابطه رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از  اعلام مسمومیت تعدادی خانم در یکی از استخرهای مشهد تیم های امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند. 

شهرام طاهرزاده بیان کرد: به دلیل تعداد بالای مسمومان، به صورت همزمان ۶ آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام و کار مداوای مصدومان را آغاز کردند. 

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۲۷ نفر در این  استخر دچارمسمومیت شدند که ۲۱ نفر به بیمارستان ثامن الائمه(ع) مشهد و ۶ نفر نیز برای ادامه مداوا به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند. 

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تنها ۶ نفر از این تعداد در حال حاضر تحت مراقبت پزشکی هستند و مابقی افراد مرخص شده اند.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات