.
آکاایران: تلاش شیطانی دو جوان مست برای آزار و اذیت دست فروشان

تلاش شیطانی دو جوان مست برای آزار و اذیت دست فروشان

آکاایران: تلاش شیطانی دو جوان مست برای آزار و اذیت دست فروشان

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری دو متهم خبر داد که با انگیزه آزار و اذیت جنسی اقدام به ربودن دو دست فروش نوجوان کرده بودند .

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو متهم خبر داد که با انگیزه آزار و اذیت جنسی اقدام به ربودن دو دست فروش نوجوان کرده بودند .

به گزارش آکاایران: سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت : در مورخه ۲۹تیرماه دو نوجوان ۱۸ ساله با مراجعه به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد به مأمورین اعلام کردند که دو سرنشین یک خودرو ۲۰۶ سفید رنگ به قصد آزار و اذیت جنسی اقدام به ربودن آنها کردند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "آدم ربایی با انگیزه آزار و اذیت جنسی" ، پرونده جهت ادامه رسیدگی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

شکات پرونده ( دو نوجوان ۱۸ ساله ) پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهارات اولیه عنوان داشتند که هر دو نفر دست فروش هستند و در زمان مراجعت به خانه مورد ربایش قرار گرفتند ؛ این دو نوجوان در توضیحات خود به کارآگاهان عنوان داشتند : "۳۰ دقیقه بامداد مورخه ۲۹/۰۴/۱۳۹۷ زمانیکه در حال جمع کردن بساط دست فروشی خود بودیم ، ناگهان یک ۲۰۶ سفید رنگ با دو سرنشین در مقابل ما توقف کرد و با تهدید چاقو هر دو نفر ما را سوار ماشین کردند . ما را به اتاقکی در پشت بام یک کارگاه در منطقه نعمت آباد برده و در آنجا با ضرب و شتم و تهدید چاقو قصد آزار و اذیت داشتند " .

یکی از شکات پرونده که موفق به فرار از داخل اتاقک داخل کارگاه شده بود در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "سرنشینان ۲۰۶ با تهدید چاقو و ضرب و شتم قصد آزار و اذیت مرا داشتند ؛ در یک لحظه جسم تیزی شبیه به چاقو برخورد کرد و در متوجه وجود چاقو در زیر فرش داخل اتاقک شدم . به قصد مقاومت و فرار ، چاقو را برداشته و حمله ور شدم ؛ چاقو را به سینه یکی از آن دو نفر فرو کردم ؛ در حالیکه لباس بر تن نداشتم از داخل اتاقک خارج شده و خودم را به داخل کوچه رساندم ؛ در حال کمک خواستن بودم که این دو نفر نیز ب سوار ۲۰۶ شده و از محل دور شدند " .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح روند شناسایی و دستگیری متهمین پرونده گفت : کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل اتاقک به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی کارگاه پرداخته و صحت اظهارات شکات پرونده مورد تأیید قرار گرفت . در ادامه ، با شناسایی ۲۰۶ متعلق به یکی از متهمین به نام بهنام ( ۲۷ ساله ) ، کارآگاهان به محل سکونت وی در منطقه نعمت آباد رفته و اطلاع پیدا کردند که بهنام آخرین بهمراه یکی از دوستانش به نام جعفر ( ۲۸ ساله ) مشاهده شده و پس از آن هر دو نفر مراجعتی به منازل خود نداشتند .

با شناسایی تصاویر بهنام و جعفر توسط شکات پرونده ، اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مشخص شد این دو نفر در حال حاضر با یک دستگاه خودرو وانت در محدوده ی نعمت آباد تردد دارند ؛ خودرو وانت همراه با محل دقیق تردد متهمین در منطقه نعمت آباد شناسایی و تحت کنترل نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام در روز جمعه مورخه ۱۲/۰۵/۱۳۹۷ هر دو نفر آنها سوار بر خودرو وانت متعلق به جعفر دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند .

متهمین در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اقدام به آدم ربایی و تلاش برای آزار و اذیت شدند اما پس از مواجه حضوری با دو شاکی پرونده و همچنین مشاهده تصاویر دوربین های مداربسته که آنها را در حال انتقال دو نوجوان به داخل کارگاه نشان می داد به ناچار لب به اعتراف گشوده ؛ به آدم ربایی دو نوجوان ۱۸ ساله با انگیزه آزار و اذیت آنها اعتراف و عنوان کردند که در آن شب ، شرب خمرکرده و در وضعیت روحی – روانی مناسبی قرار نداشتند .

بهنام که از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد : زمانیکه چاقو به سینه ام فرو رفت دچار خونریز شدیدی شدم ؛ بسیار ترسیده بودم ؛ همراه با جعفر سوار ماشین شده و خودمان را به بیمارستان رساندیم ؛ پس از انجام اقدامات درمانی بر روی من اطمینان داشتیم که پلیس به دنبال ماست ؛ برای همین از آنزمان [ تا زمان دستگیری ] فراری بودیم تا نهایتا دستگیر شدیم .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهمین با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس محترم شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند .

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات