.
آکاایران: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان قم برگزار شد

استان قم

آکاایران: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان قم برگزار شد

قم - مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان قم با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تودیع سردار کاظم مجتبایی و معارفه سردار عبدالرضا آقاخانی به عنوان فرمانده انتظامی قم قبل از ظهر یکشنبه در تالار شهر قم با حضور مسئولان و نیروهای انتظامی برگزار شد.

به گزارش آکاایران: سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، سید مهدی صادقی استاندار قم، مهدی کاهه دادستان قم، آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم، نمایندگان بیوت مراجع تقلید و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حاضرین در مراسم بودند.

در این مراسم سردار نوری نژاد رئیس کل بازرسی ناجا با قرائت حکمی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی سردار عبدالرضا آقاخانی را به مدت سه سال به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان قم معرفی کرد.

سردار کاظم مجتبایی نیز  در این مراسم اظهار داشت: امروز دو هزار و دویست و سی و پنجمین روز خدمت من در این استان مقدس بوده و در این مدت فعالیت های بسیاری انجام گرفته است.

وی گفت: اگر بخواهیم فعالیت های انجام شده را لیست کنیم بیش از ۲ هزار فعالیت فرهنگی، نظامی، عملیاتی و معیشتی انجام گرفته است ولی همیشه خود را بدهکار این نظام می دانیم.

فرمانده سابق نیروی انتظامی قم افزود: اگر اقدامی هم در قم انجام گرفته است با عنایت خدا، برکت حضرت معصومه(س) هدایت های فرماندهی انتظامی و حمایت های استانداری و اعضای شورای تأمین بوده است.

گفتنی است سردار کاظم مجتبایی فرمانده سابق نیروی انتظامی قم از این پس در سمت جانشین پلیس اینترپل ناجا به انجام خدمت می پردازد.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات