.
آکاایران: تصادف در محور آرادان-سرخه ۸مجروح بر جای گذاشت

تصادف در محور آرادان-سرخه ۸مجروح بر جای گذاشت

آکاایران: تصادف در محور آرادان

سمنان - رئیس پلیس راه استان سمنان از بروز یک فقره تصادف در محور آردان-سرخه خبر داد و گفت: در این حادثه هشت نفر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، تقی کبیری غروب شنبه در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره تصادف در محور آردان-سرخه خبر داد و تاکید کرد: برخورد یک دستگاه ماکسیما با سواری سمند عامل بروز این حادثه بود که در آن هشت نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ شنبه سیزدهم مرداد ماه به وقوع پیوست، افزود: برخورد یک دستگاه سواری سمند در تقاطع اسدآباد لاسجرد واقع در محور آرادان به سرخه با یک دستگاه سواری ماکسیما که از فرعی اسدآباد وارد جاده اصلی شده بود، این حادثه را رقم زد.

رئیس پلیس راه استان سمنان، علت این حادثه را عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده ماکسیما دانست و گفت: با حضور عوامل امدادی، مجروحان این حادثه شدید، به مراکز درمانی تقریبا صحنه، اعزام شدند.

کبیری با بیان اینکه شدت حادثه باعث مجروحیت سرنشینان شد، ابراز کرد: حق تقدم، دوری از عجله وشتاب، سرعت مطمئنه، رعایت نکات ایمنی و ... در زمره مسائلی هستند که باید در هنگام رانندگی رعایت شوند.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات