.
آکاایران: تفنگم را از شوش خریدم/می خواستم بچه هایم را به مسافرت ببرم

تفنگم را از شوش خریدم/می خواستم بچه هایم را به مسافرت ببرم

آکاایران: تفنگم را از شوش خریدم/می خواستم بچه هایم را به مسافرت ببرم

سارق مسلح خیابان دولت پس از دستگیری درباره علت سرقت و نحوه تهیه تفنگ صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سارق مسلح خیابان دولت که امروز دستگیر شد جوان ۳۲ ساله ای از اهالی یکی از شهرهای استان های غربی کشور است.

به گزارش آکاایران: وی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به دلایل آمدنش به تهران گفت: چند وقت پیش همسرم فوت کرد و من به همراه سه فرزندم حدود ۲۰ روزی است که به تهران آمده ام.

این سارق جوان که آثار اعتیاد کاملا در چهره اش مشخص بود ادامه داد: به هروئین معتادم و برای تامین مخارج و پیدا کردن کار به تهران آمدم.

وی افزود: در همان روزهای اول با دو نفر آشنا شدم و قرار شد برای تامین هزینه هایمان سرقت کنیم. من در دومین سرقت دستگیر شدم.

سارق جوان با اشاره به تهیه تفنگش نیز گفت: تفنگ را از خیابان شوش تهیه کردم. گاز اشک آور را هم از همانجا خریدم. از این ابزار در سرقت اولم استفاه کردم.

وی درباره دستگیری اش گفت: ساختمان را از قبل شناسایی کرده بودیم و پس از تخریب حفاظ از طریق بالکن وارد خانه شدم و مقادیری طلا و پول نقد را پیدا کردم که ناگهان صاحبخانه و پسرش وارد شدند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری نیز گفت: این سارق معتاد پیش از این در خیابان صدر سابقه دزدی داشته که هم او و هم همدستش دستگیر شدند.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات