.
آکاایران: انتظارات رهبر انقلاب سرلوحه وظایف ماست

انتظارات رهبر انقلاب سرلوحه وظایف ماست

آکاایران: انتظارات رهبر انقلاب سرلوحه وظایف ماست

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با تمام توان از هر حرکتی که باعث ناامنی شود، جلوگیری کرده و با آن مقابله می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری در همایش «توجیهی ـ بصیرتی روحانیون ناجا» که صبح امروز در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: اهداف ما را در نیروی انتظامی، مقام معظم رهبری تعیین می کند.

به گزارش آکاایران: وی با بیان این مطلب که انتظارات رهبری انقلاب، سرلوحه همه کارهای ناجا است، افزود: ناجا وظیفه تأمین امنیت و آرامش را در کشور دارد و ما به جد با هر اقدام و حرکتی که باعث ناامنی در کشور شود، مقابله می کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه حتی اگر در نقطه ای از کشور تنها یک خانواده زندگی کند، ناجا امنیت آن یک خانواده را هم باید تأمین کند، گفت: ما در همه مناطق کشور و نقاط مرزی و همه روستاها حضور داریم و به تأمین امنیت مردم می پردازیم؛ حتی اگر در نقطه ای ناجا پاسگاه نداشته باشد، این به معنای آن نیست که تأمین امنیت آنجا بر عهده ما نیست، بلکه ما همه جا ورود می کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به مردم نیست، تصریح کرد: فعالیت مأموران نیروی انتظامی و خدمات رسانی آنها به مردم ۲۴ ساعته است و تعطیل بردار نیست.

اشتری تأکید کرد: همه دستگاه ها در جمهوری اسلامی مهم هستند و به خدمات رسانی مشغولند، اما نوع اقدامات ما متفاوت است؛ حضور، اختیارات و وظایفی که ما داریم و خدماتی که ارائه می دهیم، با هیچ سازمان و نهادی شباهت ندارد.

فرمانده ناجا با اشاره به یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری ادامه داد: ایشان فرمودند «یکی از وظایف ما، حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است»؛ بنابراین ما مستقیم برای امنیت مردم و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، ورود و فعالیت می کنیم.

وی به آمادگی نیروهای پلیس اشاره کرد و گفت: ما مأموریت های بسیار خطیری داریم، بنابراین مأموران ما باید در شأن و تراز جمهوری اسلامی ایران باشند و همیشه خود را از نظر جسمی و روحی آماده کنند.

اشتری اظهار کرد: ما باید مجموعه ای چابک، مقتدر و به روز باشیم تا بتوانیم مسئولیت های خطیری که بر عهده ماست، با موفقیت پشت سر بگذاریم.

فرمانده ناجا در پایان خاطرنشان کرد: امروز ناجا این افتخار را دارد که اعلام کند با حمایت ها و هدایت های رهبری انقلاب و اعتمادی که همه مردم به آن دارند، به خوبی نقش خود را ایفا کرده و به صورت پررنگ در صحنه حضور داشته است.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات