.
,پلیس,سردار رحیمی,مواد مخدر
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران گفت: ما سیزدهمین مرحله طرح رعد را شروع کردیم که توسط همکاران زحمتکش پلیس پیشگیری و کلانتری ها اجرا شد.
آکاایران: ورود به ۳۱۰ مخفیگاه مالخرها/کشف ۱۱ هزار سی مستهجن

آکاایران: ورود به ۳۱۰ مخفیگاه مالخرها/کشف ۱۱ هزار سی مستهجن

رئیس پلیس پایتخت از ورود به ۳۱۰ مخفیگاه مالخرها و دستگیری ۴۷۹ مالخر در طرح رعد ۱۳ پلیس خبر داد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: این طرح در حوزه های مبارزه با اراذل و اوباش، سرقت، اقلام ضدفرهنگی، مواد مخدر، خرده فروشان، قاچاق کالا و ... انجام شد.

سردار رحیمی با اشاره به بخش سرقت گفت: در این طرح ۳۱۰ حکم قضایی بعد از کارهای اطلاعاتی اخذ کردیم که بر اساس آن به ۳۱۰ مخفیگاه مالخرها ورود کردیم که در این رابطه ۴۷۹ مالخر دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ۲۳ گروه از آنها به شکل باند عمل می کردند و تاکنون به ۶۸۵ سرقت اعتراف کرده اند.

وی تصریح کرد: در این بخش ۱۱۷ خودرو و ۸۸ موتورسیکلت کشف و ضبط شد، ضمن اینکه ۸ قبضه سلاح جنگی و ۴۸ قبضه سلاح سرد نیز از سارقان کشف گردید.

سردار رحیمی ادامه داد: ارزش اموال مسروقه مکشوفه در این بخش ۳.۵ میلیارد تومان بوده است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به بخش مبارزه با قاچاق کالا نیز گفت: روز گذشته یک انبار بزرگ از سه طبقه کشف و شناسایی شد که فرد دستگیر شده سابقه دار بوده و مواد غذایی را در این انبار احتکار کرده بود.

وی افزود: در این رابطه ۴۸ پرونده تشکیل و ۲۸ نفر دستگیر شدند و بیشتر مواد کشف شده نیز مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی بوده است. ارزش این مواد ۴ میلیارد تومان بوده است.

سردار رحیمی با اشاره به کشف مواد مخدر نیز گفت: در این حوزه نیز ۸۰ کیلو مواد مخدر و دو باند بزرگ گراس و تهیه و توزیع شیشه کشف شد.

وی گفت: در این طرح ۲۸۷ خرده فروش دستگیر شدند و ۱۵ باند نیز شناسایی و منهدم شد.

سردار رحیمی با اشاره به حوزه اقلام ضدفرهنگی نیز تصریح کرد: در این حوزه نیز بالغ بر ۱۱ هزار سی دی مستهجن کشف و ۳۹ پرونده تشکیل شده است.

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی در مورد مسائل اقتصادی سکه، ارز و خودرو نیز گفت: پرونده های این حوزه با جدیت در حال پیگیری بوده و پرونده های بزرگی با همکاری قوه قضائیه تشکیل شده است. در این رابطه ۷ پرونده بزرگ تشکیل و ۳۵ نفر دستگیر شدند.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات