.
,حسین  رحیمی,رکود اقتصادی,نرخ سکه و ارز
رییس پلیس پایتخت بیان کرد: آنچه که در رسیدگی به این پرونده ها از نظر پلیس مهم است، سرعت عمل، هوشمندی و اقتداری است که ما در مقام ضابط در حال انجام تکلیف می باشیم.
آکاایران: انجام تحقیقات شبانه روزی برای ۷ پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی

آکاایران: انجام تحقیقات شبانه روزی برای ۷ پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع سرکلانتران، رؤسا و معاونین عملیات کلانتری های تهران از انجام تحقیقات مقدماتی برای ۷پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت سردار حسین رحیمی مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی از وظایف مهم پلیس در ایجاد امنیت کسب و کار دانست و بیان داشت نیروی انتظامی با هوشمندی و اشرافیت کامل اقدامات مجرمانه مخلان اقتصادی را ناکام خواهد گذاشت.

به گزارش آکاایران: وی اظهار داشت: تحقیقات از متهمان ۷ پرونده مفاسد اقتصادی که در زمینه های خودرو، ارز و سکه اقدامات مجرمانه مرتکب شده اند تحت نظارت مقامات محترم قضایی در پلیس تهران بزرگ در حال تکمیل شدن می باشد که یک نمونه آن واردات خودروهای لوکس می باشد.

سردار رحیمی در ادامه از تلاش های مجاهدانه نیروهای کلانتری در برقراری نظم و امنیت محلات تشکر کرد و تأکید نمود تحول در کلانتری ها از برنامه های اصلی است که با آموزش و توانمند سازی عوامل آن به جهت  افزایش رضایت مندی شهروندان تحقق می یابد که امروز شاهد آن هستیم.

وی افزود: روحیه خدمت رسانی به شهروندان که فرصت مغتنمی برای حل مشکلات است باید در کلانتری ها  تقویت گردد و ماموریت ها باید بازدهی و اثربخشی داشته باشد که با همت و استفاده از ظرفیت های محلی تحقق می یابد.

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ به افزایش کشف ۲۲ درصدی جرائم از سوی کلانتری ها نسبت به سال گذشته اشاره و تاکید کرد اجرای طرح های رعد که ۱۲ مرحله آن تا به حال اجرا گردیده است نقش مهم در برقراری و تثبیت امنیت در محلات پایتخت داشته است که پی جویی انتظامی کلانتری ها جهت کشف و دستگیری متهمان در این طرح متبلور که در نهایت به افزایش احساس امنیت شهروندان شده است.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات