.
آکاایران: واژگونی نیسان در بجنورد ۴ کشته و ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

واژگونی نیسان در بجنورد ۴ کشته و ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

آکاایران: واژگونی نیسان در بجنورد ۴ کشته و ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

بجنورد- فرمانده انتظامی بجنورد گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه نیسان در مرکز استان خراسان شمالی، چهار نفر کشته و ۱۳ نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی پاکدل با بیان اینکه این حادثه بعدازظهر جمعه رخ داد، اظهار کرد: در این حادثه، سه نفر به علت شدت جراحات وارده در صحنه جان خود را از دست دادند و یک نفر در راه انتقال به بیمارستان جان باخت.

به گزارش آکاایران: پاکدل افزود: ۱۳ نفر از افراد مصدوم به بیمارستان منتقل شدند که هم اکنون چهار نفر بستری و دیگر مجروحان مرخص شده اند.

وی تصریح کرد: حادثه واژگونی خودروی وانت نیسان در منطقه روستایی گیفان میان زو گزارش شده و زیر پوشش راهداری و یا پلیس راه نیست.

فرمانده انتظامی بجنورد بیان کرد: این مسیر، یک راه خاکی و فاقد علائم راهنمایی و رانندگی است و  برای تردد وسیله نقلیه مناسب نیست.

پاکدل افزود: علت حادثه، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه گزارش شده و سرنشینانی که در بخش بار خودرو بودند، دچار حادثه شدند.

وی توصیه کرد: رانندگان از شتاب و عجله در رانندگی پرهیز و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا سلامت به مقصد برسند و از تردد در راه های خاکی و فاقد هرگونه علائم خودداری کنند.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات