.
آکاایران: اتوبوس مسافربری تنکابن به مشهد دچار حریق شد/تلفات جانی نداشت

اتوبوس مسافربری تنکابن به مشهد دچار حریق شد/تلفات جانی نداشت

آکاایران: اتوبوس مسافربری تنکابن به مشهد دچار حریق شد/تلفات جانی نداشت

بجنورد- صبح امروز پنج شنبه یک دستگاه اتوبوس مسافربری از تنکابن به سمت مشهد در حال حرکت بود که روبروی اداره هواشناسی خراسان شمالی دچار حریق شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی بجنورد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا از تنکابن به سمت مشهد در حال حرکت بود که قبل از پلیس راه، روبروی اداره هواشناسی خراسان شمالی دچار آتش شد که با سرعت عمل آتش نشانان، مهار و از رسیدن حریق به کابین جلوگیری شد.

به گزارش آکاایران: مجید گریوانی افزود: این حادثه ساعت ۵ و ۲۰ دقیقه به آتش نشانی اعلام شد که سریعاً سه اکیپ از آتش نشانان برای اطفاء حریق به محل حادثه اعزام و آتش سوزی اتوبوس مسافربری تنکابن به مشهد مهار شد.

گریوانی بیان کرد: خوشبختانه در این حادثه مسافران سریعاً از اتوبوس پیاده و هیچ کدام از آنان دچار مصدومیت نشدند.

وی درباره این آتش سوزی گفت: یکی از مسافران با استشمام بوی سیگار به راننده اتوبوس تذکر داده اما پس از اینکه راننده متوجه می شود کسی سیگار نمی کشد، مشکوک و از اتوبوس خارج می شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بجنورد ادامه داد: راننده پس از مشاهده دود از قسمت چرخ های عقب اتوبوس، بلافاصله آتش شعله ور می شود.

گریوانی کانون این حریق را قسمت عقب اتوبوس اعلام کرد و افزود: باتوجه به اینکه این حادثه تلفات جانی نداشته اما قسمت عقب اتوبوس شامل چرخ ها، لوازم جانبی اطراف موتور و ... دچار آتش شده است.

وی تصریح کرد: درحال حاضر علت آتش سوزی این اتوبوس در دست بررسی است.

.

منبع : mehrnews.com

تبلیغات