حادثه واژگونی تانکر در پاکستان و کشته شدن 120 نفر + عکس و جزئیات

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حادثه واژگونی تانکر در پاکستان و کشته شدن 120 نفر + عکس و جزئیات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکس ۱۲۰نفر کشته براثر واژگونی تانکر در پاکستان

بر اثر واژگونی تانکر سوخت و آتش سوزی در یکی از بزرگراه های شهر بهاولپور پاکستان بیش از ۱۲۰ نفر کشته شدند.

حادثه واژگونی تانکر در پاکستان و کشته شدن 120 نفر + عکس و جزئیات
,[categoriy]

آکاایران: حادثه واژگونی تانکر در پاکستان و کشته شدن 120 نفر + عکس و جزئیات

واژگونی تانکر نفت در پاکستان ۱۲۳ قربانی برجا گذاشت

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: در پی واژگونی یک دستگاه تانکر نفت در پاکستان دست کم ۱۲۳ تن جان خود را از دست دادند. بنابر اعلام مقامات محلی در پاکستان این تانکر نفت پس از آنکه واژگون شد آتش گرفت و دست کم ۱۲۳ کشته بر جا گذاشت.

گفته شده است به دنبال واژگونی این تانکر نفت تعدادی برای جمع آوری سوختی که از آن خارج می شد به خودرو نزدیک شده و دچار حادثه شدند. همچنین در جریان این آتش سوزی چندین نفر دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شدند.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که این تانکر نفت به دلیل سرعت بالا منحرف و واژگون شده و سپس آتش گرفته است.

همچنین شاهدان اظهار داشتند که برخی از افراد در محل وقوع حادثه در حال استعمال سیگار بودند که خود در بروز آتش سوزی موثر بوده است.

به نقل از شبکه خبری بی بی سی، گفته شده است هویت تعدادی از قربانیان این حادثه به علت شدت سوختگی تنها از طریق انجام آزمایش DNA امکان پذیر است.

,[categoriy]

.

منبع : shahrematlab.com

حادثه واژگونی تانکر در پاکستان و کشته شدن 120 نفر + عکس و جزئیات گردآوری توسط بخش اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات