.

تیراندازی در شهر کلاچای گیلان به کاندید شورای شهر + عکس کامران علیپور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تیراندازی در شهر کلاچای گیلان به کاندید شورای شهر + عکس کامران علیپور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فیلم ترور کامران علیپورکاندیدا شورای شهر کلاچای

ترور کامران علیپور : ترور کامران علیپورکاندیدا شورای شهر کلاچای گیلان دیشب دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۶ که بعضی از رسانه ها از تیراندازی و اصابت گلوله به کامران علیپورو قتل وی نام برده اند.کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلاچای مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

تیراندازی در شهر کلاچای گیلان به کاندید شورای شهر + عکس کامران علیپور
,[categoriy]

آکاایران: تیراندازی در شهر کلاچای گیلان به کاندید شورای شهر + عکس کامران علیپور

به گزارش آکاایران: یکی از بستگان وی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ندای گیلان اظهار داشت: به گفته امدادگران فوریت های پزشکی و دکتر اورژانس بیمارستان گلوله پس از اصابت به پشت گردن وارد ریه او شده است.

در یک خبر غیر رسمی آمده است:

احسان وحیدی، دادستان عمومی و انقلاب رودسر اظهار داشت: کامران علیپور، کاندیداهای انتخاباتی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلاچای ساعت ۲۱ امشب مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

,[categoriy]

ترور کامران علیپور کاندیدا شورای شهر کلاچای

وحیدی با بیان اینکه مضروب وکیل پایه یک دادگستری بود است افزود: وی به جهت ایراد سخنرانی انتخاباتی خود در مسجد گیل کلایه ی منطقه ی پلرود کلاچای و پشت تیریبون بوده است که به وسیله گلوله ای که از یک اسلحه شکاری شلیک شده است مورد هدف قرار گرفت.

فیلمی تیراندازی به نامزد انتخابات شورای شهر کلاچای

دانلود فیلم

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ضارب از پشت یکی از پنجره های مسجد مذکور به داخل شلیک کرده است

حتما بخوانید :  تمدید بخشودگی جریمه وام های زیر 100 میلیون در سال 96 + جزئیات

این مقام قضایی تصریح کرد: انگیزه ضارب شخصی بوده و به هیچ عنوان ارتباطی به مسائل انتخاباتی ندارد.

وحیدی با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر دستگیر شده اند ابراز داشت: این کاندیدای شورای شهر کلاچای به دلیل شدت جراحات و خونریزی زیاد فورا به بیمارستان شهید انصاری منتقل شده است.

.

منبع : shahrematlab.com

تیراندازی در شهر کلاچای گیلان به کاندید شورای شهر + عکس کامران علیپور گردآوری توسط بخش اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث سایت آکاایران
تبلیغات