برنامه زمانی آزمون‌های علوم پزشکی در آذرماه اعلام شد - اخبار دانشگاه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برنامه زمانی آزمون‌های علوم پزشکی در آذرماه اعلام شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مطابق تقویم آزمون‌های علوم پزشکی آزمون‌های یاد شده، هر سه در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می‌شوند تا پرونده آزمون‌های فصل پاییز بسته شود و از مجموع ۳۲ آزمون علوم پزشکی در سال جاری، تنها ۵ آزمون فصل زمستان باقی بماند.

به گزارش ایسنا، تا پایان آبان‌ماه سال جاری پرونده ۲۴ آزمون علوم پزشکی سال ۹۶ بسته می‌شود؛ فرآیندی که از ۳۱ فروردین با برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آغاز شده است، با برگزاری دوره دیگری از آزمون زبان انگلیسی در بیست و پنجم آبان‌ماه ادامه پیدا می کند.

پس از برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت(MHLE) در دهه سوم آبان، دانشجویان علوم پزشکی باید خود را مهیای آزمون‌های برنامه‌ریزی شده در آذرماه سال جاری کنند.

بر اساس تقویم برگزاری سه آزمون علوم پزشکی در آذرماه برنامه ریزی شده که دو آزمون مختص رشته دندانپزشکی است.

آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۲، آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور ۲ و آزمون ملی دندانپزشکی ۲ سه آزمون علوم پزشکی در آذرماه است.

نوبت نخست هر سه این آزمون‌ها، در تاریخ پنجم مردادماه برگزار شده است و جاماندگان نوبت نخست مهلت دارند تا با شرکت در نوبت دوم این سه آزمون از سد آن‌‎ها بگذرند.

به گزارش مفدا، مطابق تقویم آزمون های علوم پزشکی آزمون های یاد شده، هر سه در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می شوند تا پرونده آزمون های فصل پاییز بسته شود و از مجموع ۳۲ آزمون علوم پزشکی در سال جاری، تنها ۵ آزمون فصل زمستان باقی بماند.

.
برنامه زمانی آزمون‌های علوم پزشکی در آذرماه اعلام شد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات