آرژانتین چگونه می‌تواند به جام جهانی صعود کند؟ - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آرژانتین چگونه می‌تواند به جام جهانی صعود کند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


تیم ملی فوتبال آرژانتین هنوز شانس صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارد و می‌تواند حضور در این رقابت‌ها را تجربه کند. 

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت اوله، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد جمعه با وجود فرصت‌های زیادی که برای گلزنی داشت نتوانست در بومبونرو دروازه پرو را باز کند و این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت. آلبی سلسته با توجه به پیروزی شیلی جایگاه پنجم (شانس مجدد) را از دست داد و به رتبه ششم سقوط کرد. از طرفی پیروزی پاراگوئه برابر کلمبیا به آرژانتین امید داد.

شاگردان خورخه سامپائولی برای صعود به جام جهانی باید اکوادور را در بازی آخرشان شکست دهند. اگر این اتفاق بیفتد ۲۸ امتیازی خواهند شد و قطعا در شانس مجدد خواهند بود.

آرژانتین شانس صعود مستقیم را نیز با پیروزی خواهد داشت، البته بستگی به شرایط دارد؛ اگر شیلی نتواند برزیل را سن پابلو شکست دهد و یا کلمبیا و پرو در لیما مساوی کنند. هم‌چنین اگر پرو با اختلاف گل کمی نسبت به پیروزی آرژانیتن برابر اکوادور، کلمبیا را مغلوب کند صعود مستقیم ممکن می‌شود.

آلبی سلسته در صورت تساوی در کیتو تنها شانس مجدد را در یک شرایط خاص خواهد داشت. اگر پرو از کلمبیا در خانه‌اش شکست بخورد یا پاراگوئه نتواند ونزوئلا حذف شده را شکست دهد لیونل مسی و یارانش برای صعود به جام جهانی در شانس مجدد خواهند بود. هم‌چنین اگر شیلی با بیش از یک گل مغلوب برزیل شود این اتفاق خواهد افتاد.

آرژانتین در صورت شکست هم شانس صعود دارد. اگر پرو با اختلاف گل بیش‌تری نسبت به دیدار آرژانتین و اکوادور برابر کلمبیا مغلوب شود این اتفاق رخ خواهد داد.

,اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,خبرهای گوناگون

.
آرژانتین چگونه می‌تواند به جام جهانی صعود کند؟ گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات