.

اعمال محدودیت‌های تردد برای کامیون‌های غذایی در پایتخت تا اواسط مهر - اخبار اجتماعی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعمال محدودیت‌های تردد برای کامیون‌های غذایی در پایتخت تا اواسط مهر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که مأموران پلیس راهور پایتخت از صبح امروز در آماده باش کامل بوده و وضعیت ترافیکی پایتخت به ویژه در اطراف مراکز آموزشی و مدارس تحت کنترل و مدیریت پلیس است. 

سردار محمدرضا مهماندار در حاشیه حضور در مدرسه پسرانه شاهد فیروزکوهی در منطقه 11 تهران پس از نواختن زنگ مهر ، در گفت‌وگو با ایسنا گفت: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند و این دانش‌آموزان هستند که رفتارشان فرهنگ و هویت آینده کشور را می‌سازد. آنچه که من در میان دانش‌آموزان می‌بینم این است که خوشبختانه دانش‌آموزان افراد قانون‌مداری بوده و اگر چیزی را برخلاف مقررات ببینند ضمن رعایت احترام به والدین خود و بزرگترها، تذکر می‌دهند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس راهور به دنبال گسترش روابط خود با دانش‌آموزان و فرهنگ‌سازی از این طریق است، تصریح کرد: بیشترین تعداد همیاران پلیس در شهر تهران است و این برای ما ارزشمند است که بتوانیم با دانش‌آموزان در ارتباط باشیم.

مهماندار همچنین با تشکر از مسوولان شهرداری و آموزش‌و پرورش گفت: همکاری میان شهرداری و آموزش و پرورش نقش مهمی در ارتقای مهارت‌ها و آموزش‌های دانش‌آموزان دارد و ما خوشحالیم که از این ظرفیت در حوزه‌های مختلف استفاده شده است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت افزود: از مدت‌ها قبل برای مدیریت و کاهش ترافیک اول مهرماه در سطح شهر تهران برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دادیم و خوشبختانه دستگاه‌های مختلفی از شهرداری و دیگر نهادها با پلیس در این زمینه همکاری داشته‌اند. در ابتدای مهرماه همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم، حدود 30 درصد افزایش حجم ترافیک داشتیم که البته این موضوع با آماده‌باش کامل ماموران راهور کنترل شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران پلیس در اطراف مدارس و مراکز آموزشی به ویژه مدارسی که در هسته مرکزی و معابر اصلی واقع شده‌اند، مستقرند، گفت: خوشبختانه گزارش‌های رسیده ما حاکی از آن است که وضعیت ترافیکی در اطراف این مدارس نیز مطلوب و تحت کنترل پلیس بود.

مهماندار همچنین با اشاره به تدابیر اتخاذ شده برای ابتدای مهرماه گفت: عملیات عمرانی در معابر اصلی در نیمه نخست مهرماه ممنوع است. همچنین کامیون‌ها و خودروهای بار و خدمات  به ویژه کالاهای سوپرمارکتی نیز حق ندارند که از ساعت 5:30 تا 10:30 روزهای شنبه تا چهارشنبه نیمه نخست مهرماه وارد طرح زوج یا فرد شوند و در صورت ورود به دلیل تخلف در محدوده ورود ممنوع، جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پایان با تاکید بر اینکه باید قدر دانش‌آموزان و آینده سازان این کشور را بدانیم، خاطرنشان کرد: امروز در مدرسه‌ای هستیم که به نام شهدا مزین شده و این برای من افتخار بزرگی است که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در میان یادگاران شهدا و خانواده آنان حضور داشته باشم.

به گزارش ایسنا، مهماندار در ابتدای این مراسم، از تعدادی از دانش‌آموزان با اهدای گل تقدیر کرد.

.
اعمال محدودیت‌های تردد برای کامیون‌های غذایی در پایتخت تا اواسط مهر گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات