.

مشاور امنیت ملی آمریکا :تمام منافع برجام پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مشاور امنیت ملی آمریکا :تمام منافع برجام پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مشاور امنیت ملی آمریکا ادعا کرد: تمام منافع (برجام) پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است. 

"هربرت مک مستر"در گفت و گویی مدعی شد که برجام از اساس ناقص است، تاثیرات توافق هسته ای برعکس انتظارات بوده و ایران فرصت یافته تا به توسعه برنامه موشکی خود ادامه دهد.

به گزارش ایرنا، مک مستر دیروز (پنجشنبه) در مصاحبه با سی ان ان ضمن انتقاد از "بند غروب برجام " ( رفع محدودیت های برنامه هسته ای ایران پس از سال 2025)، قابل اعتماد بودن حکومت ایران را نیز زیر سوال برد و برجام را "از اساس ناقص" خواند.

وی مدعی شد که حکومت ایران با به چرخش درآوردن سانتریفیوژهای غیرمجاز از خط قرمز عبور کرده و اقدامات اصلاحی باید شدیدتر باشد.

وی گفت : ایران در حال توسعه (برنامه) موشکی ای است که می تواند در آینده با برنامه هسته ای همراه شود. این رژیم نه تنها تا خط قرمز پیش آمده بلکه از آن نیز عبور کرده و سانتریفیوژ و آب سنگین بیش از حدی را به کار انداخته است.

مشاور امنیت ملی آمریکا تصریح کرد در زمان حاضر که که آژانس در این مورد از آنان ایراد گرفته و آنان هم اقدام خود را اصلاح کرده اند چگونه می توان به این حکومت اعتماد کرد؟

وی بار دیگر تاکید کرد که برجام باید به صورت سختگیرانه تری اجرا شود و "بند غروب" این توافق را ایراد اساسی آن دانست و بار دیگر ایران را متهم به بی ثبات کردن خاورمیانه کرد.

.
مشاور امنیت ملی آمریکا :تمام منافع برجام پیشاپیش در اختیار ایران قرار گرفته است گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات