ساعت اجرای طرح های ترافیکی تهران در نیمه دوم سال تغییر نمی کند - اخبار اجتماعی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساعت اجرای طرح های ترافیکی تهران در نیمه دوم سال تغییر نمی کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت که مدت زمان(ساعت) اجرای طرح های ترافیکی(ترافیک و زوج و فرد) شهر تهران در 6 ماهه دوم سال تغییری نکرده و همانند نیمه اول سال است.

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا مهماندار روز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از مهر در مقر فرماندهی پلیس راهور پایتخت در جمع خبرنگاران افزود: ساعت رسمی کشور در ابتدای مهرماه یک ساعت به عقب کشیده می شود اما زمان اجرای طرح های ترافیکی پایتخت(ساعت آغاز و پایان) همچون نیمه اول سال ثابت است.

وی اظهار کرد: زمان آغاز طرح ترافیک شهر تهران همه روزه(بجز ایام تعطیل) 6 و 30 دقیقه صبح و زمان پایان آن نیز 17 عصر است.

سردار مهماندار گفت: اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد نیز همه روزه(غیر از ایام تعطیل) ساعت 6 و 30 دقیقه صبح آغاز و تا ساعت 19 ادامه دارد.

به گفته وی، ورود خودرو به محدود طرح ترافیک نیازمند مجوز و محدوده زوج و فرد نیز براساس رقم آخر سمت راست پلاک خودرو است.

وی در خصوص ایجاد پایگاه های برگزاری آیین های ویژه ماه محرم در سطح شهر تهران نیز گفت: متولیان برپایی این پایگاهها(ایستگاه های صلواتی) و همچنین مکان موقت برگزاری مراسم هیات های عزاداری باید با مراجعه به پلیس راهور تهران بزرگ، مجوزی را برای جانمایی درست در معابر شهر دریافت کنند. 

.
ساعت اجرای طرح های ترافیکی تهران در نیمه دوم سال تغییر نمی کند گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات