پسر قلعه‌نویی؛ اسلحه پنهان منصوریان - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پسر قلعه‌نویی؛ اسلحه پنهان منصوریان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


هافبک استقلال به احتمال زیاد در دیدار امروز برای اولین بار در فصل جدید به میدان می‌رود.

به گزارش ایلنا، استقلال امروز در دیداری حساس به مصاف پرسپولیس می‌رود و این دیدار برای علیرضا منصوریان با توجه به نتایج هفته‌های گذشته و حواشی اخیر حکم مرگ و زندگی دارد.

این دیدار با وجود حساسیت‌هایی که دارد، ممکن است یک اتفاق ویژه در دل خود داشته باشد و آنهم بازگشت امید ابراهیمی، هافبک دفاعی استقلال به ترکیب اصلی این تیم است.

ابراهیمی که به دلیل مصدومیت در فصل جاری هنوز موفق نشده در ترکیب آبی‌ها به میدان برود، در اردوی این تیم برای بازی با ذوب‌آهن حاضر است و چند وقتی است به تمرینات گروهی اضافه شده است و از گوشه و کنار باشگاه خبر می‌رسد احتمال به میدان رفتنش مقابل ذوب‌آهن زیاد است.

ابراهیمی به دلیل اینکه در سپاهان توسط قلعه‌نویی به لیگ برتر آمد و توسط او به فوتبال معرفی شد به عنوان فرزند قلعه‌نویی در فوتبال شناخته می‌شود و رونمایی از او در فصل جدید مقابل تیم سرمربی سابقش می‌تواند نکته جذاب بازی امروز باشد.

یکی از دلایلی که برای نتایج ضعیف استقلال در فصل جاری از آن یاد می‌شود نبود ابراهیمی بوده است و حضور او در زمین در دیدار امروز می‌تواند سورپرایز ویژه‌ای برای این بازی باشد.

.
پسر قلعه‌نویی؛ اسلحه پنهان منصوریان گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات