حمایت یک گروه آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی از برجام - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمایت یک گروه آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی از برجام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


گروه "جی استریت" که از حامیان رژیم صهیونیستی است، تاکید کرد که خروج از برجام برای امنیت و آینده آمریکا و اسرائیل فاجعه است. 

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه اورشلیم پست، گروه "جی استریت" وابسته به جناح چپ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه نگرانی عمیق خود را از قصد ترامپ و نتانیاهو برای بازبینی برجام اعلام کرد.

نتانیاهو پس از دیدار با  ترامپ به خبرنگاران گفت: ترامپ می‌خواهد برجام را تغییر دهد و من نیز راهی برای این اقدام پیشنهاد دادم.

در بیانیه جی استریت آمده است: نتانیاهو و ترامپ نمی‌خواهند حقیقت را در مورد جنبه‌ها، هدف و اجرای موفق آن قبول کنند. آنها حتی به اجماع جوامع اطلاعاتی خود بر لزوم باقی ماندن برجام و اینکه این توافق با موفقیت در حال اجرا است را نیز قبول نمی‌کنند.

تغییر یا لغو برجام باعث از بین رفتن حمایت اروپایی‌ها خواهد شد که آمریکا و اسرائیل به آن نیازمند هستند. چنین اقدامی می‌تواند آمریکا و اسرائیل را وارد یک جنگ مخرب غیرضروری کند.

محمدجواد ظریف پیش‌تر تاکید کرد که مذاکره در مورد برجام و "برجام بهتر" خیال خام است و آمریکا بهتر است شروع به پایبندی به برجام کند. 

.
حمایت یک گروه آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی از برجام گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات