.

پسر ترامپ باید در پرونده روسیه شهادت بدهد - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پسر ترامپ باید در پرونده روسیه شهادت بدهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


به گفته یک دموکرات ارشد، یکی از کمیته‌های کنگره آمریکا که درباره همدستی احتمالی کمپین دونالد ترامپ با روسیه حین انتخابات سال گذشته تحقیق می‌کند، ممکن است پاییز امسال پسر ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا و رئیس ستاد او را برای شهادت علنی احضار کند .

به گزارش ایسنا، سناتور دایان فاینستاین، از دموکرات‌های ارشد ایالت کالیفرنیا به سی‌ان‌ان گفت انتظار می‌رود دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا پاییز امسال شهادت بدهد و این مساله حتمی است.

فاینستاین از مقام‌های ارشد کمیته قضایی سناست که به همراه چند کمیته دیگر کنگره درباره روابط میان تیم ترامپ و روسیه در سال گذشته تحقیق می‌کند و علاوه بر این، یک تحقیقات مستقل هم به رهبری رابرت مولر، رئیس شورای ویژه انجام می‌شود.

اعضای این کمیته به رهبری سناتور جمهوری‌خواه چاک گروسلی، اوایل همین ماه با دونالد ترامپ جونیور درباره دیدار ژوئن ۲۰۱۶ او با یک وکیل روسی مصاحبه کردند. پسر ارشد ترامپ این نشست را برنامه‌ریزی کرده بود و در این جلسه پل مانافورت، رئیس کمپین وقت ترامپ و جارد کوشنر، داماد و مشاور او حضور داشتند.

.
پسر ترامپ باید در پرونده روسیه شهادت بدهد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات