ماجرای رحمتی و جباری در استقلال/ کاپیتان‌ها به تمرین می‌روند؟ - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرای رحمتی و جباری در استقلال/ کاپیتان‌ها به تمرین می‌روند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


با حل مشکل مهدی رحمتی و مجتبی جباری باید دید این دو بازیکن در تمرین دوشنبه آبی‌ها حاضر می‌شوند یا نه.

به گزارش ایسنا، یک‌شنبه روز عجیبی در باشگاه استقلال بود. درحالی‌که هیات مدیره استقلال برای منصوریان شرط کرده بود تا رحمتی و جباری از این تیم جدا شوند، این دو بازیکن برای جدایی از جمع آبی‌پوشان به باشگاه استقلال رفتند و وقتی متوجه شدند مدیران استقلال در باشگاه حضور ندارند از اظهاراتی تند تهدید به افشاگری علیه مدیران استقلال کردند. شرایط برزخی ادامه‌دار بود تا این که منصوریان با افتخاری تماس گرفت و به او گفت چرا در مساله‌ای که هیچ دخالتی در آن نداشته باید قربانی شود و افتخاری را راضی کرد تا نامه مازاد بودن این دو بازیکن را امضا نکند و تا این دو بازیکن امروز در تمرین استقلال حاضر شوند.

باید دید که امروز با وجود اتفاقات روز گذشته مجتبی جباری و رحمتی حاضر می‌شوند که در تمرین استقلال حاضر شوند یا نه. البته آن‌ها اگر در این تمرین شرکت نکنند جریمه می‌شوند ولی مطمئنا حضور آن‌ها در این تمرین و نوع برخوردشان با منصوریان در جریان تمرین استقلال می‌تواند نکات جالبی را در خود داشته باشد.

.
ماجرای رحمتی و جباری در استقلال/ کاپیتان‌ها به تمرین می‌روند؟ گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات