دختر جوان در دخمه شیطانی شاهین کثیف اسیر بود و تا پای مرگ رفت+ عکس - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دختر جوان در دخمه شیطانی شاهین کثیف اسیر بود و تا پای مرگ رفت+ عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


دسترسی فرزندان به فضاهای مجازی نیاز به آموزش های لازم در مدارس و همچنین خانواده ها دارد .کانون بسیاری از بحران های خانوادگی بواسطه حضور بدون نظارت افراد در فضاهای مجازی است . در مقایسه با بسیاری از کشورهای پیشرفته ، مدت زمان حضور افراد در فضاهای مجازی در ایران چندین برابر این کشورها است .

به گزارش رکنا، در مورخه 19/06/1396 ، پرونده ای به دستور قاضی Judge اصغرزاده ، رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که طی آن شاکی اعلام داشته بود که دختر 19 ساله اش مورد آزار و اذیت فردی بنام شاهین قرار گرفته است .

اظهارات شاکی پرونده :

شاکی پرونده با حضور در اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " در مورخه 02/06/1396 دخترم جهت اخذ کارنامه اش از خانه خارج شد و دیگر مراجعتی به خانه نداشت ؛ بلافاصله در خصوص فقدان دخترم طرح شکایت کرده و پرونده ای در این خصوص در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان تشکیل شد تا اینکه پس از گذشت چند روز به ما اطلاع دادند که دخترم در بیمارستان بستری است ؛ پس از ترخیص دخترم از بیمارستان و در تحقیقاتی که در پلیس آگاهی بهارستان انجام شد ، اطلاع پیدا کردیم که او توسط شخصی که خودش را به دخترم شاهین معرفی کرده ، پس از انتقال وی به تهران مورد آزار و اذیت قرار گرفته است " .

تحقیقات از دختر 19 ساله :

دختر شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " از طریق شبکه مجازی با فردی که خودش را شاهین ( 25 ساله ) معرفی کرده بود ، آشنا شدم ؛ ارتباط من با شاهین حدودا دو ماه صرفا به صورت اینترنتی ادامه داشت و طی این مدت شاهین چندین تصویر از خودش برای من ارسال کرد و بارها پیشنهاد ازدواجش با مرا مطرح می کرد تا اینکه در مورخه 02/06/1396 به قصد گرفتن کارنامه از خانه خارج شدم ؛ تصمیم گرفتم تا با شاهین ملاقات کنم و برای همین با او قرار ملاقات گذاشتم ؛ در محل قرار ملاقات ، در حالیکه منتظر آمدن شاهین بودم ، مردی حدودا 45 ساله به سراغ من آمد و مدعی شد که از طرف شاهین آمده است ؛ این شخص به بهانه بردن من نزد شاهین ، مرا سوار یک دستگاه خودرو سواری پژو کرد ؛ در حین حرکت بود که این شخص یک خوراکی شبیه به ساندویچ به من تعارف کرد که به محض خوردن قسمت کوچکی از آن بیهوش شدم ؛ نمی دانم چه مدت بیهوش بودم و طی این مدت چه اتفاقی افتاد فقط زمانیکه چشمانم را باز کردم ، متوجه شدم که داخل یک خانه هستم .

همان مرد 45 ساله داخل خانه بود ؛ زمانیکه متوجه شدم توسط این شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفتم ، با او درگیر شدم ؛ قصد خارج شدن از خانه را داشتم که توسط وی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم ؛ چندین روز با تهدید و کتک مرا مجبور کرد تا کارهای خانه اش را انجام بدهم و .... تا اینکه یک روز با خوردن یک لیوان نوشیدنی دوباره بیهوش شدم ؛ اینبار زمانیکه به هوش آمدم ، متوجه شدم که در بیمارستان بستری هستم و [ طبق اظهارات پرسنل بیمارستان ] حدودا یک هفته در کما بودم ؛ در بیمارستان به من گفته شد که مرا به صورت بیهوش در داخل پارک پیدا کرده و به بیمارستان آورده اند ".

شناسایی و دستگیری شاهین دروغین :

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی ، موفق به شناسایی فردی بنام "ناصر . ش" ( متولد 1348 ) در خیابان کارگر شدند . "ناصر . ش" در مورخه 25/06/1396 در خانه اش دستگیر و پس از مواجه حضوری با دختر 19 ساله مورد شناسایی قرار گرفت .

در تحقیقات از "ناصر . ش" وی در اعترافاتش صراحتا عنوان داشت که در فضای مجازی و با استفاده از تصاویر متعلق به سایر افراد خودش را با نام دروغین شاهین 25 ساله معرفی و به این حیله وترفند با شاکیه آشنا شده است .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرام جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " متهم جهت صدور قرار قانونی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران اعزام و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی اصغرزاده و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شده است " .

.
دختر جوان در دخمه شیطانی شاهین کثیف اسیر بود و تا پای مرگ رفت+ عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات