.

نتانیاهو برای خروج از برجام به ترامپ برنامه می‌دهد - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نتانیاهو برای خروج از برجام به ترامپ برنامه می‌دهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


بنا بر گزارش شبکه‌ی 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی، نتانیاهو قرار است در دیداری که با ترامپ در حاشیه‌ی نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک خواهد داشت، برنامه و پیشنهادات خود را برای خروج آمریکا از برجام به ترامپ ارائه دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه‌ی تایمز اسراییل، به گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است در دیدار خود در روز دوشنبه با ترامپ در نیویورک در حاشیه‌ی هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل، پیشنهاد خود را در زمینه‌ی خروج آمریکا از برجام به ترامپ ارائه دهد.

بنا بر این گزارش، نتانیاهو در برنامه‌ی پیشنهادی خود از یک روش مشخص برای لغو یا اصلاح برجام استفاده کرده است.

به گزارش ایسنا، پیش‌تر رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که میان نتانیاهو و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بدنه‌ی وزارت جنگ و سازمان‌های اطلاعاتی در مورد متقاعد کردن ترامپ برای خروج از برجام اختلاف وجود دارد.

نتانیاهو پیش‌تر نیز در بوینس‌آیرس در ادامه‌ی ادعاهای خصمانه‌ی خود علیه کشورمان گفته بود: این یک توافق بد است و موضع ما نیز مشخص است یا آن را اصلاح کنید و یا لغو کنید.

محمدجواد ظریف وزیر خارجه‌ی کشورمان نیز در واکنش به این ادعاهای بی‌اساس تاکید کرد که برجام قابل مذاکره دوباره نیست و توافق "بهتر" خیال خام است. آمریکا به‌جای آسمان ریسمان بافتن، مثل ایران به برجام پایبند باشد.

.
نتانیاهو برای خروج از برجام به ترامپ برنامه می‌دهد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات