آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد - اخبار دانشگاه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز سوم شهریور برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا پنج‌شنبه، دوم شهریور ماه فرصت دارند پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند. 

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: چهارمین‌آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که در سال ۹۶ در دو نوبت صبح و بعد ظهر روز جمعه، سوم شهریور ماه ۹۶ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی جمعا برای تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب که از این تعداد ۲۲۲هزار و ۷۳۶ نفر زن و ما بقی مرد هستند، برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ بر اساس برنامه زمانی اعلام شده تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب از ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب شامل داوطلبان گروه‌های یک، دو، سه و چهار در آزمون نوبت صبح و تعداد ۱۷۸ هزار و ۲۱۶ داوطلب دیگر از ۴۰۲هزار و ۴۳۰ داوطلب شامل داوطلبان گروه‌های ۵ و ۶ در آزمون نوبت بعد از ظهر سوم شهریور ماه جاری شرکت می‌کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان از ساعت 12 روز سه‌شنبه، ۳۱مرداد ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و لذا تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۳ شهریور ماه جاری به سایت سازمان سنجش وارد شده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی اقدام به دریافت پرینت کارت خود کنند.

وی گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه اول شهریور ماه جاری تعداد ۱۵۷ هزار و ۱۵۲ داوطلب نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون فوق اقدام کردند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور چنانچه که داوطلبان مغایرتی در بندهای ۳، ۸،۹،۱۶،۱۷ و۲۰ و ۲۱ مشاهده کردند، فرصت دارند در یکی از روزهای چهارشنبه، اول شهریور ماه ۹۶ یا پنجشنبه، دوم شهرویورماه جاری از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعداز ظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.

همچنین چنانچه که داوطلبان مغایرتی در بندهای کارت مشاهده کردند، لازم است برای اصلاحیه مورد و موارد مذکور حداکثر در سوم شهریورماه به سایت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اقدام کنند.

دکتر توکلی گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده برای شرکت در آزمون فوق طی نوبت صبح و بعد از ظهر به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می‌شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی و بسته دوم شامل سئوالات تخصصی خواهد بود.

به گفته وی، فرایند برگزاری آزمون فوق در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد. بنابراین داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.

دکتر توکلی تاکید کرد: سئوالات آزمون فوق برای هر داوطلب شخصی‌سازی شده و سئوالات دارای تنوع است. ضمن اینکه دفترچه سئوالات آزمون عمومی شامل 100 سئوال متناسب با گروه عنوان شغلی می باشد و داوطلبان باید در فرصت ۱۱۰ دقیقه به این سئوالات پاسخ دهند.

وی یادآور شد: دفترچه دوم نیز حاوی سئوالات تخصصی است و تعداد سئوالات عنوان شغلی هریک از گروه‌ها در جدول شماره دو در سایت مشخص شده است و داوطلبان باید به سئوالات اختصاصی مربوطه در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

.
آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات