فرصت مجدد انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از امروز - اخبار دانشگاه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرصت مجدد انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از امروز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز (دوشنبه 30 مرداد) تا ساعت 24 فردا (سه شنبه 31 مرداد) مجدداً بازگشایی شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام، رشته محل های انتخابی خود را اصلاح و یا انتخاب رشته جدید کنند. 

به گزارش ایسنا، سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی مجدداً از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه 30 مرداد) بازگشایی شده و داوطلبان تا ساعت 24 فردا (سه‌شنبه 31 مرداد) فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش به آدرس www.azmoon.org نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

شایان ذکر است براساس اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی، این فرصت، آخرین مهلت داوطلبان به منظور انتخاب رشته و یا ویرایش رشته محل‌های انتخابی بوده و تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.

همچنین حسب اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تغییراتی در پذیرش برخی از رشته‌ محل‌های گروه علوم پزشکی ایجاد شده است که داوطلبان می توانند از امروز (دوشنبه 30 مرداد) تا ساعت 24 فردا (سه شنبه 31 مرداد) با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به آدرس www.azmoon.org نسبت به اصلاح رشته محل‌های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فهرست این رشته محل‌ها از طریق سامانه ثبت‌نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

.
فرصت مجدد انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از امروز گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات