.

آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مشهد در تشریح آخرین وضعیت آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ، گفت: نظریه کارشناسی اعلام شد اما علت اصلی فوت 4 کارگر پس از وصول پاسخ آزمایشات سم‌شناسی توسط پزشکی قانونی مشخص می‎شود. 

میرزایی بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مشهد در گفت‎وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده فوت ۴ کارگر در کارخانه خمیر ضایعات کاغذ در شهر مشهد اظهار کرد: پرونده به کارشناسی ارجاع شد که پاسخ آن اعلام و به هیئت‎های 5 نفره برای بررسی ارائه گردید.

وی ادامه داد: هرگونه اظهار نظر قطعی در رابطه با این پرونده، منوط به اخذ پاسخ آزمایشات سم‌شناسی توسط پزشکی قانونی است تا علت اصلی فوت 4 کارگر کارخانه مشخص ‎شود.

گفتنی است: چهار کارگر کارخانه کمپوست در مشهد در 8 خرداد ماه سال جاری به علت سقوط به دستگاه خمیر کاغذ به شدت مجروح شدند و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

.
آخرین وضعیت پرونده فوت 4 کارگر در کارخانه بازیافت کاغذ گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات