توافق شرکت کشتیرانی آمریکایی برای پرداخت جریمه به اتهام نقض تحریم‌های ایران - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توافق شرکت کشتیرانی آمریکایی برای پرداخت جریمه به اتهام نقض تحریم‌های ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


یک شرکت کشتیرانی آمریکایی پذیرفت به اتهام نقض تحریم‌های واشنگتن علیه تهران جریمه پرداخت کند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اداره کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج‌شنبه با انتشار  بیانیه‌ای اعلام کرد: شرکت کشتیرانی بلو اسکای-بلو سی این کشور در خصوص پرداخت بیش از نیم میلیون دلار غرامت به اتهام 140 مورد نقض تحریم‌های ایران توافق کرده است.

بنا بر اعلام اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، این شرکت کشتیرانی به واسطه انتقال خودروهای کار کرده و فرسوده و قطعات آن‌ها از آمریکا به افغانستان از طریق ایران، مرتکب این موارد نقض تحریم‌ها شده است.

در این بیانیه آمده است که ظاهرا این موارد نقض تحریم‌های ایران در فاصله زمانی 25 آوریل 2010 تا دوم ژوئن 2012 رخ داده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا پیش از این شرکت‌ها و بانک‌های متعدد اروپایی را به اتهام نقض تحریم‌های واشنگتن علیه تهران جریمه کرده است.

.
توافق شرکت کشتیرانی آمریکایی برای پرداخت جریمه به اتهام نقض تحریم‌های ایران گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات