.

محصولات سایپا گران شد + سند - اخبار اقتصادی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محصولات سایپا گران شد + سند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


محصولات سایپا گران شد + سند
,تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,خبرهای گوناگون

در پی صدور مجوز افزایش قیمت محصولات گروه سایپا از سوی شورای رقابت، قیمت محصولات این شرکت افزایش یافت. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،گروه صنعتی سایپا در ابلاغیه جدیدخود به نمایندگی‌های فروش محصولات سایپا، قیمت محصولات را طبق مصوبه شورای رقابت افزایش داد.

در تیرماه سال جاری شورای رقابت برای انواع پراید و تیبا 1.25 درصد و برای تندر 90 سایپا 1.57 درصد مجوز افزایش قیمت صادر شد.

با این مصوبه سایپا قیمت برخی محصولات را تا یک میلیون تومان افزایش داد.

هر ساله شرکت های خودروسازی درخواستی را مبنی بر افزایش قیمت محصولاتشان به شورای رقابت ارائه می دهند و معمولا نیز با موافقت این شورای قیمت ها افزایش می یابد و این در حالی است که افزایش قیمت بدون ارتقا کیفی قابل توجیه نیست.

,تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,خبرهای گوناگون

,تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,خبرهای گوناگون

در همین خصوص چندی پیش مهدی جمالی مدیرعامل سایپا در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی،در خصوص افزایش قیمت خودروهای گروه صنعتی سایپا گفت: درخواست ما از شورای رقابت افزایشی بیش از این قیمت ها بود اما شورای با میزان کمتری موافقت کرد.

وی افزود: اعمال افزایش قیمت ها امری بدیهی است و با توجه به مرافقت شورای رقابت انجام خواهد شد.

جمالی در پاسخ به این سوال که با افزایش قیمت آیا کیفیت خودروها نیز ارتقا پیدا کرده یا خیر اظهار داشت:قطعا کیفیت خودروها بیشتر شده اما ممکن است یک خودرو از میزان نمرات منفی کیفیتش کاسته شده این یعنی ارتقاکیفی به میزانی نبوده که ستاره کیفی جدیدی کسب کنند. 

.
محصولات سایپا گران شد + سند گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات