بارش رگبار در ۸ استان کشور/ احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی - اخبار اجتماعی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بارش رگبار در ۸ استان کشور/ احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


کارشناس سازمان هواشناسی از بارش رگبار باران در آسمان ۸ استان کشور خبرداد. 

به گزارش مهر فریبا گودرزی گفت: طی روزهای گذشته شاهد بارش رگبار باران در برخی از نقاط کشور بوده ایم و این شرایط امروز پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بارش شدید رگبار می‌تواند سبب آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها شود به همین خاطر توصیه می‌شود افراد در ترددهای خود به نکات ایمنی توجه داشته باشند.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به نقشه‌های هواشناسی و پیش بینی بارش باران در ۸ استان کشور خاطرنشان کرد: در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، هرمزگان، بوشهر، کرمان، فارس، سمنان و زنجان بارش رگبار باران را خواهیم داشت و در برخی از ساعات این بارش‌ها شدت می‌یابد.

گودرزی از وزش باد در برخی از نقاط کشور از جمله سیستان و بلوچستان خبرداد و اظهارکرد: سرعت وزش باد در برخی از ساعات روز در استان سیستان و بلوچستان قابل توجه است و باید شهروندان خطرات احتمالی را مد نظر قرار داده و از حضور در نقاط پرخطر اجتناب کنند.

.
بارش رگبار در ۸ استان کشور/ احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات