اعدام عامل جنایت شیطانی +عکس - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعدام عامل جنایت شیطانی +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پسرجوانی که به اتهام آزار و قتل پسری نوجوان در زندان شیراز به سر می‌برد، اعدام شد. 

به گزارش  آنا، علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب شیراز با تائید خبر اجرای حکم اعدام علیرضا که صبح پنجشنبه در زندان مرکزی شیراز اجرا شد، گفت: تمامی مراحل روند دادرسی منصفانه و عادلانه طی شده و متهم از تمامی حقوق قانونی خود استفاده کرده است. این جوان اعدامی در تمام مراحل دادرسی که در دادگاه کیفری یک استان فارس برگزار شده، از حق دسترسی و همراهی وکیل دادگستری برخوردار بوده و اقرار وی نیز در دادگاه و مطابق با موازین شرعی و قانونی بوده است.

وی افزود: اتهامات متهم شامل قتل عمدی و ارتکاب لواط بوده که از بابت قتل عمدی به قصاص نفس و از بابت جرم دیگر به اعدام محکوم شده بود.

این حکم پس از صدور در مرحله بدوی، به‌واسطه اعتراض متهم به دیوان‌عالی کشور ارسال شد که دیوان عالی نیز پس از بررسی قضات عالی‌رتبه، این حکم را تائید کردند.

به‌دلیل حساسیت‌های بیشتر، حتی ستاد حقوق بشر قوه قضاییه نیز این پرونده را بررسی قرار کرد تا خللی در اجرای حکم وجود نداشته باشد. این حکم در زندان مرکزی شیراز اجرا شد.

اعدام عامل جنایت شیطانی +عکس
,اخبار حوادث,اخبارحوادث,تجاوز جنسی,خبرهای گوناگون

.
اعدام عامل جنایت شیطانی +عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات