بن‌سلمان بخشی‌ از دارایی‌های «گروه بن‌لادن» را مصادره می‌کند - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بن‌سلمان بخشی‌ از دارایی‌های «گروه بن‌لادن» را مصادره می‌کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته گوناگون از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


منابعی در عربستان اعلام کردند که دولت این کشور مدیریت شرکت هلدینگ «گروه بن‌‌لادن» را برعهده می‌گیرد و در حال رایزنی برای مصادره بخشی از سهام این غول ساختمان‌سازی است. 

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، برخی منابع در عربستان سعودی، روز گذشته اعلام کردند، دولت عربستان سعودی مدیریت «گروه بن‌لادن» را برعهده می‌گیرد و در حال رایزنی برای انتقال بخشی از سهام این شرکت هلدینگ به دولت است.

این در حالی‌ست که «بکر بن‌لادن» رئیس شورای مدیریتی «گروه بن‌لادن» و برخی از اعضای خانواده بن‌لادن، در اوایل اکتبر توسط مقام‌های سعودی به اتهام فساد بازداشت شدند.

گروه بن‌لادن، یک شرکت هلدینگ و خوشه‌ای عربستان است که در زمینه ساخت و ساز بناها و ساختمان‌های تجاری، توسعه زیرساخت‌های شهری، راه‌سازی و احداث فرودگاه، همچنین ساخت نیروگاه و کارخانجات صنعتی فعالیت می‌کند. این شرکت هلدینگ، که در فاجعه منا مقصر شناخته شده بود، اکتبر سال گذشته تبرئه شد و قراردادهای جدیدی با دولت منعقد کرد. 

این منابع، که خواسته‌اند به دلیل حساسیت سیاسی و تجاری این موضوع، هویت‌شان فاش نشود، اظهار داشتند که دولت سعودی دست خود را بر روی گروه بن‌لادن گذاشته است تا این اطمینان را حاصل کند که این گروه در راستای برنامه‌های توسعه عربستان فعالیت می‌کند.

.
بن‌سلمان بخشی‌ از دارایی‌های «گروه بن‌لادن» را مصادره می‌کند گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات