.

عامل کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد (+عکس) - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عامل کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد (+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در فضای مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود خبر داد. 

سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای تلاش برای دستگیری یکی از عوامل اصلی ایجاد کلیپ کری‌خوانی اراذل و اوباش در سطح کشور و مطالبات مردمی، «وحید. م »، پس از فرار از تهران و مخفی شدن در بندر ترکمن، امروز صبح دستگیر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران مرکز عملیاتی پاوافاتب، مخفیگاه متهم در استان گلستان شناسایی شده و مأموران این پلیس به آنجا اعزام شدند.

این مقام ارشد پلیس اعلام کرد: در عملیات تعقیب و گریز ویژه برای دستگیری متهم، وی به اخطار پلیس توجه نکرده و نهایتا متهم بعد از شلیک گلوله پلیس به پاهایش به همراه دو نفر از همدستانش دستگیر شد.

وی گفت: از این افراد یک قبضه شبه سلاح و یک دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

سرهنگ راستی خاطرنشان کرد: متهم هم‌اکنون تحت درمان قرار دارد.

.
عامل کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد (+عکس) گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات