.

افزایش عوارض خروج از کشور صرف حوزه گردشگری داخلی نمی‌شود/ دولت در حال کوچک‌کردن سفره مردم است - اخبار اجتماعی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افزایش عوارض خروج از کشور صرف حوزه گردشگری داخلی نمی‌شود/ دولت در حال کوچک‌کردن سفره مردم است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


عضو فراکسیون گردشگری مجلس با بیان اینکه افزایش عوارض خروج از کشور بسیار آسیب‌زا است، گفت:‌ این افزایش قیمت صرف حوزه گردشگری نمی‌شود و برای تأمین هزینه‌های جاری دولت است. 

علیرضا سلیمی عضو فراکسیون گردشگری مجلس در گفت‌وگو با  فارس،‌ در خصوص افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور گفت: این افزایش قیمت از چند جهت آسیب‌زاست. 

سلیمی تصریح کرد: بسیاری از مردم که به اماکن زیارتی می‌روند از قشر متوسط و پایین جامعه هستند که این موضوع آسیب جدی به این قشر جامعه وارد می‌کند. 

وی با بیان اینکه دولت در حال افزایش هزینه‌های دیگر مانند آب، بنزین، برق و گازوئیل بوده که باعث تورم شدید می‌شود، اظهار کرد: دولت در حال کوچک کردن سفره مردم است و با این اقدام دست در جیب مردم می‌کند. 

نائب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس با بیان اینکه افزایش عوارض خروج از کشور باعث کاهش گردشگری خارجی می شود، تصریح کرد: این امر نه تنها باعث توسعه گردشگری خارجی نشده، بلکه باعث کاهش گردشگری داخلی و خارجی خواهد شد. 

سلیمی با بیان اینکه بودجه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در سال 97 افزایش آنچنانی نداشته عنوان کرد: افزایش این عوارض قرار نیست صرف حوزه گردشگری شود، یا به سازمان میراث فرهنگی داده شود. 

وی افزود: دولت تنها به منظور تأمین هزینه های جاری خود و انتقال این پول به خزانه، عوارض را افزایش داده است. 

.
افزایش عوارض خروج از کشور صرف حوزه گردشگری داخلی نمی‌شود/ دولت در حال کوچک‌کردن سفره مردم است گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات