عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


عامل قتل زن جوان در بزرگراه باکری، با صدور کیفرخواست و درخواست قصاص اولیای دم بزودی محاکمه می‌شود. 

به گزارش جام‌جم، عامل این جنایت که مهدی نام دارد، 16 اسفند سال گذشته زنی را که دوست همسرش بود، با ضربه‌های چاقو در بزرگراه باکری کشت و کارت بانکی و پول‌هایش را دزدید.او بعداز دستگیری و بازسازی صحنه قتل با دستور بازپرس محسن مدیر روستا روانه زندان شد .دیروز عامل این جنایت برای آخرین جلسه بازپرسی درشعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران حاضر شد.

مهدی ـ متهم به قتل ـ به قاضی پرونده گفت: مقتول به‌دلیل دخالت‌های خانواده‌اش در حال جدایی از نامزدش بود. زمانی که ماجرای زندگی او را از همسرم شنیدم، تصمیم گرفتم آنها را آشتی دهم که نشد. در جریان این آشنایی من به‌خاطر درمان سگمان به پول نیاز داشتم.

وی افزود: وانمود کردم رمالی را می‌شناسم که می‌تواند با نوشتن نسخه خوشبختی شرایط زندگی او را بهتر کند که با این ترفند دو میلیون تومان از او گرفتم و خرج درمان سگ‌مان کردم. او زمانی که متوجه شد رمالی در کار نیست، پولش را خواست. من آن شب به بهانه پس دادن پول، او را به حوالی بزرگراه باکری کشاندم. شیشه مصرف کرده بودم و حال درستی نداشتم. با هم دعوایمان شد و با چاقویی که داشتم سه ضربه به او زدم، کارت بانکی و 250 هزار تومان پولش را دزدیدم، سه ضربه با چاقو به او زدم نه 17 ضربه. گمان می‌کردم کسی او را پیدا می‌کند و نجاتش می‌دهد که این‌گونه نشد.

پرونده متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدی و سرقت اموال مقتول با صدور جلب به دادرسی در حالی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال می‌شود که اولیای دم برای قاتل دخترشان درخواست قصاص کرده‌اند.

.
عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات