پیروزی پر گل پدیده در آبادان/ سایپا برابر صبای قم به تساوی رسید - اخبار ورزشی


هفته بیست و دوم لیگ برتر؛

پیروزی پر گل پدیده در آبادان/ سایپا برابر صبای قم به تساوی رسید

در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، تیم سایپا مقابل صبا به تساوی رسید و پدیده برابر صنعت نفت آبادان به برتری دست یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر با انجام تنها دو بازی بعد از ظهر امروز جمعه پیگیری شد که طی این دو دیدار سایپا در خانه مقابل صبا با تساوی بدون گل متوقف شد و تیم پدیده موفق شد در آبادان با نتیجه پر گل سه بر صفر بر میزبان خود غلبه کند.

تیم صبا در ادامه کسب نتایج خوبش در نیم فصل دوم، این هفته مقابل تیم سایپا در ورزشگاه پاس قوامین تهران قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه رسید تا نبرد صمد مرفاوی با حسین فرکی برنده نداشته باشد.

در آبادان تیم پدیده مقابل تیم صنعت نفتی قرار گرفت که فیروز کریمی عهده دار هدایت آن است. در این بازی تیم پدیده ابتدا توسط اکبر ایمانی در دقیقه ۲۶ پدیده را پیش انداخت. ۱۰ دقیقه بعد حمزه خذیراوی از روی نقطه پنالتی فاصله را به دو گل افزایش داد.

در نیمه دوم نیز اکبر ایمانی یکبار دیگر و اینبار در دقیقه ۶۵ برای پدیده گل زنی کرد تا پدیده در این هفته با مغلوب کردن پر گل صنعت نفت در خانه خودش دست به کار بزرگی زده باشد

دومین دیدار هم به تعویق افتاد/ ماشین سازی-نفت؛ شاید فردا

 در حالی که ساعاتی پیش بازی دو تیم سیاه جامگان و تراکتورسازی به دلیل شرایط نامساعد جوی مشهد به تعویق افتاد، دومین بازی از امروز نیز به همین سرنوشت دچار شد. 

بازی تیم های نفت و ماشین سازی که قرار بود از ساعت ۱۶ در تبریز برگزار شود، به دلیل بارش شدید برف و شرایط نامساعد جوی لغو شد. بر اساس قانون این بازی اتوماتیک وار به فردا موکول می‌شود و در صورتی که فردا نیز شرایط جوی همچنان نامساعد باشد سازمان لیگ زمان جدیدی را برای برگزاری این بازی اعلام خواهد کرد. 

.
پیروزی پر گل پدیده در آبادان/ سایپا برابر صبای قم به تساوی رسید گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات