.

استقبال آمریکا از بیانیه آژانس درباره بازرسی تکمیلی ازاماکن ایران - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استقبال آمریکا از بیانیه آژانس درباره بازرسی تکمیلی ازاماکن ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: به فکر راه اندازی نهضت پاسخ گویی در دانشگاه‌ها باشیم. مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش مهر، هیأت آمریکایی در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین طی بیانیه ای اعلام کرد که هرگونه نگرانی قابل اعتنایی در مورد برنامه هسته‌ ای ایران باید بررسی شود.

در این بیانیه آمده است: آمریکا از بیانیه «یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس مبنی بر اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ارزیابی اعلامیه‌های ایران ذیل پروتکل الحاقی ادامه داده و بازرسی‌های مبتنی بر دسترسی تکمیلی از سایت‌ها و دیگر اماکن ایران انجام می‌دهد، استقبال می ‌کند.

هیچ چیز جز همکاری و شفافیت کامل ایران به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی این امکان را نمی ‌دهد که جامعه بین‌المللی را از پایبندی ایران به تمام تعهدات هسته‌ ای‌ اش مطمئن کند.

هر نگرانی جدید و معتبری در مورد فعالیت‌های هسته ‌ای اعلام‌نشده در ایران باید از سوی آژانس مورد بررسی قرار گیرد. واشنگتن به آژانس اعتماد کامل دارد.

آمریکا یک میلیون دلار دیگر برای راستی آزمایی اقدامات ایران به آژانس می دهد و سایر اعضا را نیز تشویق به پرداخت مبالغی برای اطمینان از این پایبندی ایران به برجام می کند.

.
استقبال آمریکا از بیانیه آژانس درباره بازرسی تکمیلی ازاماکن ایران گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات