.
آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 دی 1397 20:32

اخبار ورزشی

آکاایران: شفر: من عاشق استقلال هستم/ برای تیم ملی ایران آرزوی بهترین ها را دارم

سرمربی استقلال از نمایش تیمش مقابل تیم اسپرتیو رومانی تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل تیم اسپرتیو رومانی گفت: ما حدود هفتاد دقیقه خوب بازی کردیم. آمادگی جسمانی خوبی را در بازیکنانم دیدم و نمایش خوبی ارائه کردیم. باید در پاس های آخر بیشتر دقت کنیم و در ضربه آخر هم محکم تر به توپ ضربه بزنیم. در تیم ما علاقه، شور و شوق زیادی وجود دارد.

 

او افزود: امروز دیدید که میثم تیموری، مرتضی آقاخان و محسن کریمی هم برای ما بازی کردند. ما تلاش می کنیم تیم خوبی را آماده کنیم و امیدوارم وقتی به تهران برگشتیم، این آفتاب وجود داشته باشد.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: ما یک سری مشکلات داریم ولی با این وجود، هروقت تیم مان اینگونه بازی کند، خوشحالیم.

 

او درباره جوانان تیمش گفت: ما در این شش ماه تلاش کردیم تا استقلال جدیدی بسازیم. من مطمئنم که هواداران ما به خوبی از جوانان حمایت می کنند. ما باید به جوانان شانس بازی دهیم و از آن ها بخواهیم تا تلاش کنند. آن ها اشتباهاتی خواهند داشت ولی در نهایت اتفاقات خوبی رقم خواهند زد. ما بهترین هواداران را در آسیا داریم و مطمئنم که آن ها پشتیبان جوانان هستند. تلاش ما بدست آوردن ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.

 

شفر درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا گفت: برای تیم ملی آرزوی بهترین ها را دارم. چندتن از بازیکنان قبلی ما و چندتن از بازیکنان فعلی ما در این مسابقات به میدان رفته اند و عملکرد خوبی داشته اند. این اثر کارهای ما در گذشته است و ما به کارمان ادامه می دهیم.

 

وی در پایان صحبت هایش گفت: من عاشق استقلال هستم.

 


.

منبع : beytoote.com

گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات