.

رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته گوناگون از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی!
,اخباروبگردی ، قیمتهای گزاف رستورانها ، رستورانهای شیک نیم ملیونی ، ورودی گران رستورانها,رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی! ,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

آکاایران: رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی!

آکاایران: رستوران‌های «شیک» شمال تهران با ورودی تقریبا نیم میلیون تومان و فهرست غذای فاقد قیمت٬ که با وجود قیمت بالا٬ این رستوران‌ها «مشتری ثابت» دارند.

یکی از مشتریان این رستوران‌ها گفته که در این فضا «آدم احساس آرامش می‌کند. حس می‌کنی فرق داری. دقیقاً همین است. حس خاص بودن می‌دهد». «وقتی ۴۵۰هزار تومان ورودی می‌دهید، حتماً برایتان مهم نیست که قیمت غذاها چقدر است. آنها پیشنهاد می‌دهند و شما انتخاب می‌کنید. در منو، قیمتی دیده نمی‌شود. برای هیچ چیز. نه پیش غذا، نه غذای اصلی و نه دسر و مخلفات».

✏️مدیر داخلی یکی از رستوران‌های «شیک» شمال شهر تهران گفته که مشتری‌ها «دوست دارند این پول را خرج کنند. گاهی هرچه قیمت بالاتر می‌رود، میل‌شان برای هزینه کردن بیشتر می‌شود». وی علت بالا بودن قیمت غذاها در این نوع رستوران‌ها را نیز استفاده از «مواد درجه یک» و «مجموعه‌ای از خدمات و امکانات» عنوان کرده است.

✏️ به عنوان نمونه به قیمت یکی از سالادهای «پرطرفدار» یکی از این رستوران‌ها که ترکیبی از «خاویار و آووکادو با سس مخصوص» است اشاره کرده که تقریبا چهارصد هزار تومان قیمت دارد. مشتریان در صورت سفارش این سالاد٬ تا پیش از سفارش غذای اصلی٬ ۴۵۰هزار تومان به عنوان ورودی و ۴۰۰هزار تومان برای این سالاد هزینه کرده‌اند.

این درحالی است که عده ی بیشماری در همین شهر از نان شب بی بهره اند و چشمشان به کمک یک همشهری در همین حوالی است…

.

منبع : mehrfun.com

رستوران های شیک تهران با ورودی نیم میلیونی! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات